Tõrva Gümnaasiumi õpilased noortekonverentsil "Lahe koolipäev"

21.novembril toimus Tallinnas Alexela kontserdimajas noortekonverents “Lahe Koolipäev,” millest võtsid osa ka mõned Tõrva Gümnaasiumi õpilased. Konverentsi peateemaks oli “Kuidas kinkida aega?” Kõik esinejad andsid omamoodi inspiratsiooni ja panid mõtlema.

Muusikat sai kuulda nii Karl-Erik Taukarilt, Stig Rästalt kui ka üllatusesinejalt Uudo Sepalt. Debati pidasid Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid ja ettevõtja Kaarel Kotkas. Samuti andsid häid nippe elu ja aja planeerimise kohta Kadri Tammets, Erki Kaikkonen, Henrik Ehrpais, Jaak Prints, Peep Kuld, Rasmus Mägi, Allan Rajavee, Reet Aus ja Andrus Kivirähk.

Lisaks anti konverentsil üle ka “Hea Eeskuju 2018” auhind, Valga Gümnaasiumi õpilasele Kaari Uibomägile. Tema lugu oli äärmiselt armas ja liigutav, see rääkis loodussõbralikust elust ja positiivsusest.

Osalejatel oli võimalus käia toetajate erinevates boksides ning lahendada ülesandeid ja õppimisvõimalustega tutvuda. Kõik osalejad said kingikoti, milles oli head ja paremat.

Oli väga tore üritus.

11:18 23. november 2018