Valgas jõululuuletusi lugemas

7. detsembril käisid Tõrva Gümnaasiumi algklasside õpilased Valga keskraamatukogus jõululuuletuste lugemise konkursil, mis toimus juba 14. korda. Seal osales kokku 51 etlejat kuuest Valgamaa koolist.

Parimad luuletuste lugejad selgitati välja kahes vanuseastmes: 1.–2. klass ja 3.–4. klass. Esimeses voorus tuli lastel lugeda üks jõuluteemaline luuletus. Žürii, kelle koosseisusu kuulusid Valga keskraamatukogu direktor Endla Schasmin, infojuht Helve Braun ja lasteosakonna töötaja Eve Hansing, valis seejärel välja mõlemast vanuserühmast kümmekond parimat, kes esitasid teises voorus veel ühe luuletuse. Nende hulgast valiti välja kolm parimat ja eripreemia saajad.

1.-2. klassi arvestuses saavutas eripreemia Taaniel Tootmaa, juhendaja õpetaja Meeri Raide.

3.-4. klassi arvestuses saavutas I koha Ragnar Leeduks, juhendaja õpetaja Iriina Rei,

III koha Mirell Suur, juhendaja õpetaja Krista Hansen.

Eripreemia saavutas Kris Riin Veri, juhendaja õpetaja Krista Hansen.

Kõik konkursil osalenud õpilased ja nende juhendajad pälvisid tänukirja ja meene.

12:27 10. detsember 2018
Autor: Niina Ilisson, huvijuht