TORE koolipäev 4.b ja 9.b klassis

TORE juhendajad Maarja ja Triinu käisid koolirõõmu viimas ka 4.b ja 9.b klassile.

4.b klassiga oli kohtumine 7.detsembril ning 9.b klassiga 10.detsembril.

TORE koolitus kestab tavapäraselt kolm ainetundi, kus vastavalt teemale saavad õpilased ja klassijuhataja koolitajate juhendamisel teha erinevaid harjutusi ja mänge, mis aitavad neil paremini tundma õppida nii iseennast kui oma klassikaaslasi.

4.b klassi teemad olid: Mina ja minu positiivsed omadused, kiusamiskäitumine ja abistamiskäitumine ning internetiturvalisus.

9.b klassi teemad: Mina ja minu positiivsed omadused, koolistress ja koolirõõm ning 9.b klass kui meeskond.

9.b klassi õpilaste tagasiside TORE koolipäevale oli positiivne- väga äge, ühendav, väga tore, võiks teinekordki, põnev, saime rohkem üksteise kohta teada, kordagi ei olnud kiusatust telefoni näppida, sai klassiga koos aega veeta, väga huvitav ja lõbus hommikupoolik, selliseid asju võiks rohkem toimuda.

Koolirõõmu soovides Maarja ja Triinu

14:40 12. detsember 2018