Lõbus orienteerumismäng

Foto: Maris Jaama

Reedel,29.märtsil toimus 5.a klassi maastikumäng, mis on 8.b klassi poiste Raigo ja Marteni loovtöö.

Võistlus toimus kooli ümbruses. Orienteerumiskaardil oli märgitud kuus punkti ja igaühes neist ootasid osalejaid lõbusad ülesanded. Esimeses tuli näiteks kokku panna pusle, teises lahendada ristsõna ja viimases teha väike video.

Et mäng ladusamalt kulgeks, olid korraldajad kontrollpunktidesse appi palunud ka kolm klassivenda ja nii läks peale viimase võistkonna rajalt saabumist ka kokkuvõtete tegemine päris kiiresti. Kõik osalejad said mälestuseks tänukirja ja šokolaadimedali, võitjad loomulikult kõige suuremad.

5.a tänab Raigot, Martenit, Eerot, Henrit ja Martinit põneva ürituse korraldamise eest ja õpetajaid Hiiet, Mariani ja Urmast, kelle tundide ajal võistlus toimus.

09:10 01. aprill 2019
Autor: Maris Jaama, loovtöö juhendaja