Tõrva Gümnaasiumile viis karikat kuuest

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Teist aastat järjest võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida neljanda klassi poiste võistkonnal.

II klasside poisid- I koht.

Miron Jürgens, Uku Soro, Edward Lass, Kennert Urmet, Andero Kopp, Gerd Mathias Kattai, Ferry Liigand.

II klasside tüdrukud- I koht.

Emma Engelbrecht, Isabel Hansson, Rebeca Kenk, Regina Lasmanova, Helanna Leeduks, Kaisa Padar, Kretlin Türk.

III klasside poisid- I koht.

Eerik Laanmäe, Tormi Kruuse, Richard Ruusmann, Allar Solom, Mathias Hindre, Oliver Jaago, Robin Juus, Stefan Rõõm.

III klasside tüdrukud- I koht.

Keili- Kessu Küla, Emma Lota Nidas, Karola Pilm, Kelly Raudlam, Marian Rõõm, Mirell Suur, Kris Riin Veri.

IV klasside tüdrukud- I koht.

Kreete Kasepuu, Arabella Laidsalu, Käroli Padar, Liisa Uhtjärv, Birgit Leesment, Marileen Saar, Edit Urmet, Kertu Timpson.

IV klasside poisid- II koht

Kaspar Kallas, Mairo Jürgens, Kris- Martin Väli, Henri Mitko, Oto Aas, Kert Glaser, Oliver Liinold, Tobias Oja.

Kiitus võistkondade liikmetele väga tubli esinemise eest.

Tänud kehalise kasvatuse õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele võistkondade ettevalmistamise ja juhendamise eest.

Ivar Hanvere, direktor

Turniiritabel