TORE saatis 10. klassi üksikule saarele

Foto: Triinu Jänes

16.aprillil käisid õpetaja Triinu ja Maarja TOREdust viimas ka 10.klassi. Kolme ainetunni pikkusel koolitusel võeti sihiks koostöö arendamine. Mängiti läbi olukord, kus terve klass koos klassijuhatajaga oli mängult parve peal, mis tuli ümber pöörata ilma, et keegi vette satuks ning peale seda saatsime nad üksikule saarele, kus ellujäämise nimel tuli grupis välja töötada strateegia, sõlmida kokkulepped ning peamine- saavutada koostöö. Nägime, et 10. klass on lõbus, asjalik ja ühtehoidev ning kolm ainetundi läks kui lennates.

TORE ehk Tugiõpilaste Oma Ring Eestis tegutseb Tõrva Gümnaasiumis alates käesolevast õppeaastast huviringina, mille eesmärk on arendada enesejuhtimise ja sotsiaalseid oskuseid läbi põnevate harjutuste ja mängude. TOREt juhivad meie koolis sotsiaalpedagoog Triinu ja psühholoog Maarja.

12:54 29. aprill 2019
Autor: Triinu Jänes