Tõrva Gümnaasium võitis kõik karikad

Foto: Rein Leppik

Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis selgusid 7. mail Valgamaa koolide karikavõitjad klassivõistkondade teatejooksudes. Teise, kolmanda, neljanda ja viienda klassi võistkonnad võistlesid kahel alal- pendelteatejooksus ja maastikuteatejooksus. Kahe ala kokkuvõttes parim klass võitis karika.

Teiste klasside arvestuses võitis Tõrva Gümnaasium mõlemad alad ja kokkuvõttes kindel esikoht. Võistkonna koosseis: Emma Engelbrecht, Rebeca Kenk, Minnalii Kongo, Helanna Leeduks, Kretlin Türk, Miron Jürgens, Edward Lass, Uku Soro, Kennert Urmet, Ferry Liigand.

Kolmandate, neljandate ja viiendate klasside arvestuses võitsid meie kooli võistkonnad kõik pendelteatejooksud ja maastikuteatejooksudes saavutati Valga Põhikooli järel teised kohad. Kokkuvõttes võitis Tõrva Gümnaasium aga kõik karikad, sest võrdsete punktide korral otsustas juhendi järgi paremuse just parem koht pendelteatejooksus.

Võitnud võistkondade koosseisud:

Kolmas klass- Annabel Maisla, Emma Lota Nidas, Heidi Liis Pokk, Keili- Kessu Küla, Mirell Suur, Tormi Kruuse, Mathias Hindre, Robin Juus, Eerik Laanmäe, Kert- Herbert Rohtla.

Neljas klass- Arabella Laidsalu, Kreete Kasepuu, Käroli Padar, Liisa Uhtjärv, Marileen Saar, Kristjan Mölder, Tobias Oja, Ken- Marten Vahtra, Kert Glaser, Kaspar Kallas.

Viies Klass- Elise- Pauline Kõverik, Isabel Lillo, Heliisa Pilm, Heidi Pruus, Keiti Raag, Renek Link, Kevin Riik, Matthias Tauk, Ragnar Silla, Romet Toomeoks.

13:02 08. mai 2019
Autor: Ivar Hanvere, direktor