Kiitus Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel edukalt võistelnud õpilastele

23.mail toimusid Valgas 2019.a Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlusted, kus Tõrva Gümnaasiumi õpilased said 30 esimest kohta, 26 teist kohta ja 8 kolmandat kohta.

Avaldame kiitust 23.05.2019.a Valgamaa koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel edukalt võistelnud õpilastele:
 
Tüdrukud U14 (2006.-2007.a):
 
Heidi Pruus  III koht 100m jooks; II koht  80m tõkkejooks; II koht  4x100m teatejooks
 
Bianka Uhtjärv I koht  800m jooks; II koht  4x100m teatejooks; III koht kõrgushüpe; II koht  odavise

Isabel Lillo  II koht  4x100m teatejooks
 
Janely Riik  II koht  4x100m teatejooks
 
 
Tüdrukud U16 (2004.-2005.a):
 
Charlotte Saarmäe II koht  4x100m teatejooks
 
Maria- Helena Lüüs II koht  4x 100m teatejooks
 
Isabell- Mary Luik II koht  4x 100m teatejooks; II koht  kaugushüpe; I koht  kõrgushüpe; I koht  teivashüpe; I koht  odavise
 
Eneli Riik  II koht  4x100m teatejooks; III koht kettaheide
 
Sandra Tõnisson II koht  kuulitõuge; I koht  kettaheide
 
 
Tüdrukud U18 (2003.a ja varem s kuni 19.a):
 
Rose- Marie Riitsalu I koht  100m jooks; II koht  kaugushüpe
 
Merit Mäekalle III koht 100m jooks; I koht  4x100m teatejooks; I koht  kaugushüpe
 
Loretta Pohlasalu I koht  4x100m teatejooks; III koht odavise
 
Violetta Pohlasalu I koht  4x100m teatejooks; II koht  odavise
 
Katre Marit Liiv I koht  4x100m teatejooks; I koht  kuulitõuge; I koht  kettaheide; I koht  odavise
 
 
Poisid U14 (2006.-2007.a):

Tanel Tamm  I koht  400m jooks; I koht  4x100m teatejooks; II koht  kõrgushüpe
 
Matthias Tauk  III koht 400m jooks; I koht  4x100m teatejooks
 
Renek Link  I koht  4x100m teatejooks; III koht kõrgushüpe; II koht  odavise
 
Jakob Elango  I koht  4x100m teatejooks; II koht  kaugushüpe; I koht  kõrgushüpe; II koht  teivashüpe; III koht odavise
 
 
 Poisid U16 (2004.-2005.a):
 
Romet Kivi  I koht  100m jooks; I koht  400m jooks; I koht  4x100m teatejooks; II koht  kaugushüpe; III koht kõrgushüpe; I koht  odavise
 
Karl Moorits Kurvits II koht  100m jooks; II koht  400m jooks; I koht  4x100m teatejooks; II koht  odavise
 
Marius Vister  I koht  4x100m teatejooks
 
Ott Aas  I koht  4x100m teatejooks
 
Maiko Tamm  II koht  kõrgushüpe; II koht  teivashüpe
 
Andre Nahko  II koht  kuulitõuge; I koht  kettaheide
 
 
Poisid U18 (2003.a ja varem s kuni 19.a):
 
Ragnar Kolesnikovs II koht  400m jooks; I koht  1500m jooks     
 
 
Avaldame tänu õpetaja Marian Hanverele, Urmas Uhtjärvele ja treener Viljo Graudingule.

11:34 28. mai 2019
Autor: Ivar Hanvere, direktor

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 7679455
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS