93.lennu tervitus kooliaasta alguse puhul

Teadmistepäev, esimene september, on uute alguste ja uute kohtumiste päev. Tutvutakse klassikaaslastega, õpetajatega ja koolimajaga. Riiska järve kaldal toimus aga pisut teistsugune kohtumine. Tõrva Gümnaasiumi 93. lennu vilistlased tulid klassijuhataja Katrin Priilahe poole, et meenutada kooliaega ja rääkida, millega keegi tegeleb ja kuhu tänaseks jõutud.

Tähistati nelja aasta möödumist lõpetamisest ja kohale oli tulnud lausa 14 klassikaaslast, lõpetas 31- seega peaaegu pooled.

Praegu rühime enamasti ülikoolipinke bakalaureuse või magistriõppes ja naudime tööinimeste elu. Kohtumised kooliaasta algul on aga traditsiooniks, mida igal aastal oleme korraldanud nii kooliajal kui pärast lõpetamist.

Mõnusat uut kooliaastat kõigile 93. lennu poolt!

19:19 01. september 2019
Autor: Romet Piller, 93.lennu lõpetaja ja draamakasvatuse õpetaja