Õppeaasta alguse traditsioon algklassides

Tõrva Gümnaasiumis on traditsiooniks saanud algklassiõpilaste kohtumised politsei töötajatega õppeaasta alguses. Kohtumiste eesmärgiks on tuletada meelde liiklusreegleid ja ohutut liiklemist meie kodulinna tänavatel.

Tänavu lisandus liiklusteemale ka kunsti/käsitöö teema, sest  kõik klassid külastasid Tõrva Kunstistuudiot, et tutvuda stuudio tegemistega.

1.klassid õppisid  koos politseitöötajatega liikuma oma kooliteel. Kõnniti koolist kesklinna ning vaadati üle kõik teele jäävad  liiklusmärgid ja ülekäigurajad.Edasi mindi kunstistuudiosse, kus meisterdati kommi-koll.

2. klassid külastasid  politseimaja ning neile tutvustati politseiniku elukutset. Sealt edasi liiguti kunstistuudiosse, kus iga laps meisterdas endale kõristi.

3. klassidel käis politsei koolis külas, et teha sissejuhatus jalgrattaõppe tundidesse. Kunstistuudiosse minnes tuletati meelde tänaval liiklemise reegleid. Stuudios meisterdas iga laps  liikuva õunaussikese.

Suur aitäh kohalikele politseinikele ja kunstistuudio õpetaja Siirile.

08:29 16. oktoober 2019
Autor: Carmen Põldsalu, 2.a klassi õpetaja