Õppepäev Eesti Maaülikoolis

Kaks päeva enne koolivaheaega toimus 5.a ja 7.b klassi õppepäev Eesti Maaülikoolis (EMÜ). Päev sai võimalikuks tänu Helis Hornile, kes võttis osa õpilaste teadusfestivalil toimunud Eesti maaülikooli viktoriinist ja võitis auhinnaks endale ning oma klassile  maaülikooli töötoa „Üks toru, 7 vett“ tasuta külastuse. EMÜ turundusjuht Gerli Selge abiga sai õppepäeval osaleda koos 5.a klassiga ka  7.b klass.

Päev algas sissejuhatava loenguga, millele järgnenud praktilised tegevused erinevates töötubades jätkusid ka pärast lõunapausi. Võidetud töötoale lisaks osaleti konstruktor „Mola“ töötoas, külastati mullamuuseumi ja tutvuti zoomeedikumiga.

Oli tore ja õpetlik päev, kus õpilased said uusi teadmisi, mida katsetati ka praktilise tegevuse käigus ülikooli õppejõudude juhendamisel.

08:16 29. oktoober 2019
Autor: Eve Tilk, 5.a klassijuhataja