Tõrva Gümnaasiumi 102. sünnipäev

Tõrva Gümnaasium tähistas 15. novembril 102. sünnipäeva. Kooliõues toimus pidulik aktus. Direktor pidas kõne ning üheskoos lauldi sünnipäevalaul. Tõrva Gümnaasiumi abituriendid asetasid kooli mälestussammastele kaunid pärjad, pidamaks meeles vabadussõjas hukkunuid ning ka Madis Reisenbukki, kes meie koolihoonele nii sobiva ja loodusele lähedase koha leidis.

Näitamaks koolipere austust ja hoolivust koolimaja suhtes, võeti kätest kinni ning jalutati ring ümber koolimaja. Sellest on saanud “kooli kallistamise traditsioon”. Pidupäeva puhul jagati igale klassile suur kringel. Peale aktust suunduti klassidesse ühiselt maiustama.

Nagu viimastel aastatel kombeks on saanud, kutsuti sellelgi aastal üllatusesineja. 6. tunni ajal esines kooliaulas Uku Suviste. Kontsert oli ilus! Õpilastel avanes kontserdi lõpu poole võimalus esitada artistile küsimusi. Kiiremad tahtjad said ka teha ühispildi ja laulja autogrammi.

09:26 19. november 2019
Autor: Ramona-Luisa Soro, 10.a kl õpilane