Tõrva Gümnaasium osales taas TORE (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) Valgamaa õpilasvahetuses

Foto: Triinu Jänes

12.-13. novembril toimus teist aastat Valgamaa TORE koolide õpilasvahetus, millest võttis osa ka Tõrva Gümnaasium.

Meie koolist läksid vahetusse 5 õpilast: Kertu, Kreete ja Mirtel läksid Valga Põhikooli, Arabella ja Hannela Valga Priimetsa Kooli. Tüdrukutel on õpilasvahetusest positiivsed muljed- leiti uusi sõpru ning sai ennast uues olukorras proovile panna.

Tõrva Gümnaasiumis oli vahetuses 11 õpilast, kes tulid Tsirguliina Koolist, Lüllemäe Põhikoolist ja Valga Põhikoolist. Oma klassi perele said vahetusõpilaste näol lisa 5.-9.klass.

Teadmiseks, et täna õpib Lüllemäe Põhikoolis kokku 56 õpilast, Tsirguliina Koolis 107 õpilast ja Valga Põhikoolis 844 õpilast.

Tulenevalt õpilaste arvust koolis, võib õpilasvahetuse kogemus olla väga erinev.

Teise päeva lõpus palusime meie koolis vahetuses olnud õpilastel teha kahes grupis plakat, kuhu pandi kirja, milline oli nende õpilaskogemus meie koolis.

Vaata fotot, sest see räägib rohkem kui tuhat sõna!

08:20 26. november 2019
Autor: Triinu Jänes