Heategevuslik jõululaat Tõrva Gümnaasiumis

Foto: Niina Ilisson

12. detsembril toimus õpilasesinduse eestvedamisel koolis heategevuslik jõululaat. Jõululaada vastu oli huvi suur, kauplejaid ning ostlejaid oli algklassidest kuni õpetajateni välja. Laadalt võis leida nii enda tehtud küpsetisi kui ka käsitööd. Heategevusliku jõululaada eesmärgiks oli koguda raha MTÜ-le „Usun Headusesse“, kes sel aastal toetasid pisikest Eisit. Nii kauplejad kui ka külastajad said oma äranägemise järgi poetada raha annetuskasti ning üheskoos kogusime Eisi toetuseks kokku 197 eurot.

15. detsembril leidis Tõrva kirik-kammersaalis aset heategevuslik kontsert „Usun inimeste headusesse“, kus õpilasesindajad andsid kogutud summa üle Eisi vanematele.

Õpilasesindus tänab kõiki laadast osa võtnud õpilasi, õpetajaid ning lastevanemaid- ilma teieta poleks olnud võimalik nii vahvat laata korraldada ja head teha!

13:48 16. detsember 2019
Autor: Martiina Palumaa, ÕE president