Jalgpallipoistelt finaalis väga tubli esitus

foto Eesti Koolispordi Liidu kodulehelt

Eesti Koolispordi Liidu 6-9. klassi saalijalgpalli meistriliiga finaalturniiril 24.01 Viljandi Spordihoones osales ka Tõrva Gümnaasiumi võistkond. Pääs finaalvõistlustele tagati tänu esikohale maakondlikul võistlusel.

Alagrupis saavutati Rõuge Põhikooli järel teine koht. Poolfinaalis jäädi lõpuminutitel kõige napimalt 0:1 alla hilisemale võitjale Viljandi Jakobsoni Koolile. Kolmanda koha mängus võideti Narva Pähklimäe Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 3:1.

Võistkonna koosseis: Marius Vister, Karl Moorits Kurvits, Markus Põldma, tanel Tomson, Edvin Tapfer, Riivo Pippar, Tanel Tamm, Kenert Soots, Rain Nidas, Marion Vister, treener Zurab Kvaratshelija. Tõrva võistkonna parimaks mängijaks valiti Karl Moorits Kurvits.

Kiitus väga tubli esinemise eest poistele ja nende treenerile.

Võistluste ajagraafik

Turniiritabel