TORE ÖÖkool ehk Torevant on rÖÖvitud!

16.jaanuaril toimus teist aastat Tõrva Gümnaasiumi TORE ÖÖkool, kus torekad said võimaluse ööbida koolimajas ning panna ennast proovile erinevates väljakutsetes. Koos juhendajate Maarja ja Triinuga osales öökoolis 16 noort. Sellel aastal keskendusime eelkõige koostööoskuse arendamisele.

Sellega seoses tuli lahendada erinevaid probleemolukordi, näiteks selgus, et öökooli käigus on röövitud TORE ringi maskott Torevant. Maskoti leidmiseks pidid loositud meeskonnad täitma pimedas koolimajas julgust nõudvaid ülesandeid. Lisaks saadeti meeskonnad Havihamba saarele, kus tuli ellujäämise nimel leida koos lahendused igapäeva probleemidele.

Õhtu- ja hommikusöögi valmistasid TORE noored ise, millega saadi suurepäraselt hakkama. Öörahu lükkus küll tunni võrra edasi, sest Elisi juhendatud hundimäng oli lihtsalt nii põnev, et seda sooviti mängida üha uuesti ja uuesti.

Kui kummimadratsid olid krudisemisest väsinud, said ka torekad lõpuks silma looja lasta.

Tagasiside ÖÖkoolile meie TORE noortelt:

• Mulle väga meeldis, võiks rohkem olla
  • Meeldis. Tahaks olla abiks ka algklasside öölugemise korraldamisel
  • Kõik meeldis. Eriti Havihamba saare koostöömäng
  • Minule meeldis ise süüa teha, samuti Havihamba saare mäng, Torevandi rööv ja kaardimängud õhtul
  • öökool võiks rohkem kesta, nt kaks päeva
  • Väga meeldis. Eriti kaardimängud ja toidu valmistamine. Lahe oli ka Torevandi rööv, mis oli natuke hirmus. Hommikul olin natuke väsinud
  • Meeldis, et sai rohkem liikmetega suhelda ja paremini tuttavaks saada
  • Väga lahe oli vaadata, kuidas üksteisega suheldakse. Nooremad ja vanemad õpilased saavad omavahel hästi läbi. Oleme üksteisega lähedasemad
  • Meeldis hundimäng. Söök oli väga maitsev
  • Tore oli ja mängudest oli kõige põnevam hundimäng

Täname siinkohal oma vahvaid torekaid ja nende vanemaid usalduse eest.

Tõrva Gümnaasiumi TORE juhendajad Triinu ja Maarja

14:35 28. jaanuar 2020