Tõrva Gümnaasium läheb koduõppele

Head õpilased ja lapsevanemad!

Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud eriolukorra tõttu on Tõrva Gümnaasium tavapäraseks õppetööks suletud alates 16. märtsist. Kool jääb esialgu suletuks kuni 15. maini.

Õpilased on koduõppel ja neile antakse õppeülesanded eKooli vahendusel.

Koolimaja on õpilastele avatud 16. märtsil kella 9-12-ni, et õpilased saaksid vajadusel koolimajast kaasa viia kõik kodus õppimiseks vajalikud õppevahendid ja materjalid.

Nimetatud kahenädalasel perioodil ei toimu ka muusikakooli tunnid, huviringid, treeningud jms.
Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed täidaksid igapäevaselt antud õppeülesandeid kodus ja peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.

Kooli raamatukogu on sellel perioodil avatud teisipäev ja neljapäev kell 10-12 (sissepääs raamatukogu välisuksest).

Ainealaste küsimustega palume pöörduda aineõpetajate poole eKooli või e-maili kaudu. Teistes küsimustes klassijuhatajate või kooli juhtkonna poole.

Edasist infot jälgida eKoolist ja kooli kodulehelt!

12:26 13. märts 2020
Autor: Ivar Hanvere