12.klassi perekonnaõpetuse lõputööd

Igal aastal teevad 12.klassi õpilased perekonnaõpetuse lõputöö oma erinevatest eluetappidest. Kuna kõik ei soovi avalikult oma pilte jagada, siis on siin väljas vaid need, kes selleks loa andsid.

Armsad abituriendid! Teie elluastumine toimub segasel ja äreval ajal, kus kogu elu on pea peale pööratud ja mitte midagi kindlat ei ole (nagu ka elus). Teie tutipidu ei toimunud ja lõpukell ei helisenud,  ka lõpuaktus on suure küsimärgi all, aga ärge laske nina norgu. Paar lõpueksamit toimub ja lõputunnistuse saate (loodetavasti  pidulikumalt kui vaid ekraani vahendusel!) ja teie elu on alles ees! Loodan, et see tuleb teil sama värvikirev ja heas mõttes põnev kui tänavune gümnaasiumi lõpetamise kevad.

09:29 21. aprill 2020
Autor: Irja Käärik, õppejuht