Oh, kooliaeg, oh, kooliaeg - tore, et sa tulid!

Foto: Ülav Neumann

Seda päris õiget kooliaega pole olnud kaua, 13. märtsil oli viimane koolipäev. Rõõmustav ja julgustav oli, et kõik traditsioonilised kooli alguse juurde käivad kombed olid olemas – avaaktused, klassijuhatajatund ja pannkoogid.

Seekord kolm aktust, igal aktusel midagi erinevat. Esimesel aktusel alustas kooliteed Tõrva Gümnaasiumi 1.A ja 1.B klass, mõlemad paraja suurusega, et kool ka edasi kestaks.

Teine aktus oli keskastme õpilastele, 7. klassi tüdrukud esitasid vahvaid laule ikka kooli kiituseks ja seitsmendaid klasse kiideti tubli suvise töö eest.

Kolmandal aktusel said vanemad õpilased tuttavaks 10.klassiga. Neid on sel aastal päris arvukalt – 27 õpilast.

9.B klassi õpilasele Romet Kivile anti kooli poolt uhke karikas, kus kirjas tema tublid saavutused spordis – rekordid nii Eesti kui isiklikul tasemel.

Kirjutati alla koolirahu lepingule, et kõik, nii õpilased  kui õpetajad, end koolis turvaliselt tunneksid.

Sel õppeaastal on oluline, et kõik õpilased ja õpetajad peaksid meeles, mis aitavad meil tervena püsida. Siis saame ühiselt juunikuus kooliaasta lõpetada. Distantsõpe oli küll huvitav kogemus, aga selle kordumist ei soovi meist mitte keegi.

Turvalist, töökat ja toredat kooliaastat kogu kooliperele.

12:44 02. september 2020
Autor: Riina Anderson, õpetaja