Kontsert "Eesti ETNO 2020 Ringreis" Tõrva Gümnaasiumis

Foto: Henrika Trave

Täna toimus Tõrva Gümnaasiumis kontsert noortelt  noortele, mille eesmärgiks oli tutvustada eesti pärimusmuusikat ning inspireerida ka kõiki teisi pilli mängima.

Eesti ETNO Ringreis on juba kuuendat korda toimuv jätkuprojekt suvisele Eesti ETNO laagrile. Suvisest laagrist valitakse välja muusikud, et juhendaja eestvedamisel luua suviste lugude baasil kontsertkava, mis toob kuulajateni Eestist ja mujalt pärit lood ja laulud.

Elujõud, pulbitsev energia ja mängurõõm saavad kokku Eesti ETNO ringreisi kontserdil ning annavad võimsa energialaengu igale kuulajale!

Ruben Rahnu: „ETNO rändkontserdil esitatud rahvamuusika oli väga huvitav ja elav. Sellist rahvamuusikat erinevatest maailma paikadest pole ma isiklikult eriti palju koolis kuulnud ega näinud. Mulle vägagi meeldis sellist tüüpi elav ning vanaaegsemat sorti muusika ning ma sooviksin koolis tulevikus veel selliseid kontserte näha.“

13:42 30. september 2020