Pöördumine koolipere poole

Hea koolipere!

Praegu on igal pool ärevad ajad, kuid oluline on jääda rahulikuks. Koolitöö kohta jagavad praegu vanematele ja õpilastele infot klassijuhatajad.

Palun pöörduda nende poole, kui midagi jääb arusaamatuks või soovite saada lisainfot.

Paljud on küsinud, et miks vaikitakse maha nakatunute või isolatsiooni jääjate nimed. Inimese terviseinfo on kaitstud andmekaitseseadusega ja kool ei tohi seda avaldada. Kui inimene ise enda kohta sellest räägib, siis see on tema isiklik otsus ja pole keelatud. Meie saame avaldada ainult seda infot, mida saame terviseametilt.

Klasside tunniplaanid võivad praegu päeviti muutuda vastavalt sellele, kuidas saame asendustunnid korraldada, sellest sõltuvalt võivad mõned tunnid koolis ära jääda ja õpetajad võivad jätta õpilasele selle asemel koduse töö. Palun külastage ekooli tihedamalt kui olete seda tavaliselt teinud, sest info võib muutuda ka tundidega.

Oleme teie jaoks olemas.

Klassijuhatajate kontaktid on teil olemas. Lisaks saate suhelda õppejuhi Irja Käärikuga tel 5024766, sotsiaalpedagoogi Triinu Jänesega tel 56632912 ja psühholoogi Maarja Seemeniga tel 53306826.

Olge terved!

12:02 21. november 2020