12. klassi õpilaste ja klassijuhataja tänu

Ongi ametlik õppetöö meie jaoks lõppenud, algab eksamiperiood. Oleme sellesse hetke jõudnud tänu kõigi teie toele.

Täname kogu Tõrva Gümnaasiumi kooliperet, et olete kõikide nende aastate jooksul olnud meile teiseks koduks, meie meeskond, meie kasvukeskkond, meie tugi ja seljatagune.

Te kõik koos ja ühekaupa olete meid õpetanud, toetanud, arendanud, motiveerinud, juhendanud, kasvatanud, julgustanud, kiitnud, toitnud.

Meil on olnud siin üheskoos teiega erinevaid aegu - paremaid ja natuke segasemaid aegu, ilusamaid ja vähem ilusaid aegu, mõistmise ja arusaamatuste aegu, rõõmsamaid ja kurvemaid aegu, kiiremaid ja rahulikumaid aegu, on olnud solvumist ja andestamist, nalja ja naeru, õnne- ja kurbusepisaraid – on olnud kõike, mis meid on vorminud. See on olnud meie ja teie õpetlik teekond. Jääme meenutama siin oldud aegu ikka vaid läbi positiivsete mälestuste.

Me oleme kõige eest väga tänulikud! Suur aitäh teile!

Järgnevalt toomegi ära mõned nopped meie positiivsetest mõtetest möödunud kooliaastate kohta:

• meil on avar, ilus, kena, puhas koolimaja
  • rahulik, vaikne ümbruskond
  • looduskaunis koht, ilus park, rohelus, värske õhk
  • kõik on käe-jala juures
  • siin on hea õppida, meil on head õpitingimused
  • saab valida kahe õppesuuna vahel, on lai valik lisakursuseid
  • vastutulelikud, toredad, lahked, sõbralikud, hoolivad, lõbusad õpetajad (paljud neist suudaksid ka stand-up comedy-ga leiba teenida)
  • olümpiaadideks motiveerivad õpetajad
  • vastutulelik juhtkond
  • abivalmid koolikaaslased
  • kokkuhoidev koolipere
  • toimub palju toredaid üritusi (ööorienteerumine, öölugemine, spordipäevad, õppekäigud, õpikojad, loengud, TORE tegevused)
  • rohkelt väljasõite laboritesse, loodusesse, ekskursioonid
  • kool toetab TÜ Teaduskooli lisakursustel osalemist
  • lahedad traditsioonid (sõprusfestival, jõulupeod, rebaste ristimine)
  • sportimisvõimalused, jõusaal, valmiv ujula, staadion
  • head söögid, imelised kokad
  • vaatamata isolatsioonidele ja covidile on rõõmsad mälestused
  • distantsõppe kogemus

Traditsiooniliselt tähistaksime ametliku õppetöö lõppu ja eksamiperioodi algust tutipeoga, kuid kahjuks sel aastal jäi tutipidu ära.

Tegime sel päeval hoopis midagi ebatraditsioonilist, me tegime PCR proovi. Proov võeti kurguloputusvedelikust. Selline olukord oli esmakordne, kuid sel moel saime kaasa aidata kõikide turvalisuse tagamisele eesti keele riigieksamil.

Mitte ükski klass ei ole varem sellist kogemust saanud, meie saime. Naljatlesime, et viimase koolikella asemel sülitasime meie hoopis rõõmsasti topsi. Loodame, et see ei saa olema uus normaalsus.

Märkimaks siiski ära tutipeo päeva, otsustasime testimisele tulla tutipeo riietuses ja meeleolus ning teha see päev niimoodi erilisemaks. Jäädvustasime ka mõned hetked, mis on nähtavad kooli kodulehe pildigaleriis.

Samuti on galeriis võimalik näha meie perekonnaõpetuse neid lõputöid, mille avaldamiseks õpilased loa andsid.

Vaatamata kõigele oleme tuleviku suhtes positiivsed ja loodame jääda negatiivseks!

Hoidke meile riigieksamiteks pöidlaid!

Loodame kohtuda lõpupeol!

Täname! Täname! Täname!