Torekate tore öö

Tõrva torekatel toimus 7.-8.aprillil Tõrva Gümnaasiumis Tore öö.

Õhtul koguneti koolimaja tore klassi kella 18.00-ks. Kohe algas muidugi ka esimene mäng, mille reegliks oli see, et terve õhtu ei tohtinud kasutada sõnu: mina, sina, tore ja öö. Seetõttu sai palju nalja ja kõik üritasid normaalselt rääkida ilma neid sõnu kasutamata. Tuli välja, et see oli üpris raske ülesanne.

Sealt edasi suunduti kooli kokandusklassi õhtusööki valmistama. Rõõmsatel torekatel valmisid 3 erinäolist pitsat, mis maitsesid imehästi.

Uuesti mängima minnes, toimus ühe toreka enda tehtud müsteeriumimäng, mis oli väga äge ja kus pidi enda tiimioskused proovile panema. See aga polnud ainukene mäng mida mängiti. Õhtu lõpetuseks tehti palju erinevaid tore mänge, mis arendasid koostööoskuseid ja olid muidugi ka lihtsalt lõbusad.

Hommikul sätiti tore klass korda ja mindi hommikusööki valmistama. Hommikusöögiks oli puder ja võileivad.

Peale seda suundusid kõik õpilased tundidesse.

Suur tänu kõigile, kes tegid meie ägeda Tore öö võimalikuks!

09:32 18. aprill 2022
Autor: Elis Ütsik