Pooled esikohtadest Tõrva Gümnaasiumile

10. mail 2022.a. selgusid Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis Valgamaa koolide parimad klassivõistkonnad pendel- ja maastikuteatejooksus. Kahe jooksuala kokkuvõttes selgusid maakonna parimad klassivõistkonnad. Kokkuvõttes saavutasid meie kooli III ja IV klasside võistkonnad esimese koha ja II ja V klasside võistkonnad teise koha.

Võistkondade koosseisud:

II klass- Dorel Daum, Heidi Umbleja, Emili Kasepuu, Rihanna Ruusmann, Kelly Jürise, Carl Tiit, Kevin Kevend, Mait Kägu, Jakob Ode, Eston Markko Peri.

III klass- Doris Daum, Keili Kirt, Lisete Lupp, Lisete Niglas, Kete Lisanna Väli, Reiko Ilisson, Keijo Kalja, Lucas Pärn, Norbert Soro, Sten Tiideberg.

IV klass- Kristelle Mägi, Luisa Purgats, Berit Piksööt, Ketlin Tiit, Kristin Lember, Markus Raudam, Ramses Jaani, Caspar Ostrat, Rasmus Vahtre, Genert Mai.

V klass- Melissa Anderson, Rebeca Kenk, Helanna Leeduks, Kretlin Türk, Minnalii Kongo, Daniel Jäger, Mirko Meriloo, Ken- Trevor Soots, Raen Tiganik, Ferry Liigand.

Kiitus kõikidele võistlejatele ja nende õpetajatele  Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

11:20 13. mai 2022
Autor: Ivar Hanvere, direktor