Tõrva Gümnaasium avas pidulikult 2022-2023 õppeaasta

Foto: Ülav Neumann

Tõrva Gümnaasiumis alustas 1. septembril uut kooliaastat 485 õpilast, kellest esimesse klassi asus teadmisi omandama 49 õpilast. Sealhulgas nõutab meie kooli haridust 21 Ukrainast tulnud õpilast. 10. klassis alustas gümnaasiumiõpinguid 30 noort.

Tarkusepäeval toimus Tõrva Gümnaasiumis kolm aktust, kell 9.00 olid kooli aulasse oodatud 1.-3. ja 12. klasside õpilased. Kell 10.30 täitus aula 4.-7. klasside õpilastega ja 11.30 alustasid uut õppeaastat piduliku aktusega 8.-11. klasside õpilased.

Esimesse klassi astujad sisenesid aulasse klassijuhatajate, abiõpetajate ja 12. klassi õpilaste käekõrval. Abituriendid kinkisid esimeste klasside õpilastele telefoniparkla, kus tundide ajal mobiiltelefone hoida. Direktor rääkis oma pöördumises samuti telefonidest. Täpsemalt sellest, et lastel oleks vähem nutiaega ning sellest, kui oluline on minna õigel ajal magama. Seda kõike ikka selleks, et õpilastel läheks koolis hästi ja säiliks koolirõõm. Abiturientidele pani direktor südamele, et kevadisel eksamite perioodil pühenduksid nad õppimisele ega kiirustaks tööle, kuna seda jõuab teha terve elu.

Aitäh Ülav Neumannile, kes jäädvustas uue õppeaasta esimest päeva. Pilte on võimalik vaadata siin:

Head uut õppeaastat!

11:11 02. september 2022