Huvitavate kohtumise päev

16. novembril toimus 3.a klass õpilastel huvitavate kohtumiste päev.

Kokku said endine kelgusportlane Andrus Paul ja 3.a klass, kes rääkis oma kooliajast ja kelgutamisest. Tal olid kaasas kelgutamise varustus, karikad jne. Endine kelgusportlane alustas kelguspordiga juba 3. klassis õppides ning talvisel kooliajal käis ta väga tihti laagrites. Andrus Paul osales 1998. aastal Jaapanis Nagano linnas toimunud taliolümpiamängudel. Kuulsime tema mälestusi mängudel käimisest.

Veel käis meil külas muusik Ats Umbleja, kes rääkis samuti oma kooliajast. Ta laulis enda kooliajast meile kaks laulu, meie lauluõpikust laulsime kõik üheskoos ühe laulu.

Kolmandana saime kokku Marje Odega. Kohutumise alguses tegime koos Marjega pitsat ja moorapalle. Kohtumise lõpus näitas ta meile oma vanasid koolitarbeid, näiteks enda vana lugemispäevikut, koolikotti jne. Lisaks õpetas ta meile ühe enda kooliaja mängu, mille nimi on silmapilgutamis mäng.

Oli tore ja huvitav koolipäev. Õppida saab ka nii!

08:55 21. november 2022
Autor: Rihanna Ruusmann