Tõrva Gümnaasiumi võistkonnad esinesid tublilt

24. novembril toimus Eesti Maaülikooli spordihoones  Eesti Koolispordi Liidu Lõuna- Eesti regiooni piirkondlik finaal rahvastepallis Fazer Eesti As auhindadele. Võistlesid 4-5. klasside tüdrukud ja poisid. Maakonnas saavutatud esimene ja teine koht tagasid neile võistlustele pääsu ka meie kooli tüdrukute ja poiste võistkonnale.

Finaalis osalesid lisaks Valgamaa kahele paremale võistkonnale ka Võrumaa, Põlvamaa, Tartumaa ja Tartu linna kaks paremat võistkonda.

Tõrva Gümnaasiumi tüdrukud jõudsid alagrupist finaali ja saavutasid tubli neljanda koha.

Võistkonna koosseis:  Kristelle Mägi, Kerle Lukin, Luisa Purgats, Triine Tamm, Ketlin Tiit, Madli Marie Vaiksoo, Doris Daum, Kete Lisanna Väli.

Veelgi tublimalt esines poiste võistkond. Püsiti lõpuni ka esikoha konkurentsis ja saavutati väga tubli kolmas koht. Võistkonna koosseis: Genert Mai, Ramses jaani, Kenor Kirsipuu, Romet Järvi, Tormi Tõnisson, Caspar Ostrat, Markus Raudlam, Rasmus Vahtre.

Kiitus tublidele võistlejatele ja nende õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

10:35 29. november 2022