Peaminister Kaja Kallas külastas Tõrva Gümnaasiumi

Foto: Ivar Hanvere

Teisipäeval  31. jaanuari esimese koolitunni ajal külastas Tõrva Gümnaasiumi Eesti Vabariigi peaminister Kaja Kallas. Visiidi käigus kohtus proua peaminister kooli auditooriumis gümnasistidega, kellele jagati nii elutarkusi, kui ka räägiti olukorrast riigis. Lisaks rääkis peaminister Ukrainas toimuvast sõjast ja miks on eriti oluline, et Eesti toetaks seadustel põhinevat maailmakorda ning aitaks Ukrainal kaitsta oma suveräänsust. Peale selle rääkis Kallas ka oma endisest töökohast Euroopa Parlamendis ja kuidas seal loodud head kontaktid on tulnud Eesti huvide esindamisel suureks kasuks. Gümnasistidega kohtumise teises pooles said õpilased peaministrile küsimusi esitada ning kõigile neile saadi ka ammendav vastus. Enne lahkumist andis kooli direktor Ivar Hanvere Kaja Kallasele üle ka väikese kingikoti kooli meenetega.

14:35 01. veebruar 2023
Autor: Ruben Rahnu