Eesti sünnipäeva tähistamine

Neljapäeval, 23. veebruaril tähistas Tõrva Gümnaasiumi koolipere Eesti Vabariigi 105. aastapäeva piduliku aktusega. Head soovid kogu kooliperele andis edasi direktor Ivar Hanvere.

Külalisena oli õpilasi tervitamas Kaitseliidu Valgamaa maleva Helme üksikkompanii pealik ja Tõrva Gümnaasiumi riigikaitse õpetaja Riho Karu.

Kodumaale pühendatud lauludega esinesid Kristel Täht ja Oliver Kõvask, Anni Sild ja Rasmus Rasin ning 6.a ja 7.a klassi tüdrukud. Luuletusi esitasid Andero Kopp ja Elis Ütsik.

Aktusel peeti meeles vabadussõjas võidelnuid ja mälestati vabadussõjas langenuid. Koolipere poolt asetasid Tõrva Vabastussõja mälestussambale pärja ja küünla abituriendid Kärt Karu ja Maiko Tamm ning 1.b klassi õpilane Kristiina Naaris ja 1.a klassi õpilane Fred Erik Vaiksoo.

Ilusat vabariigi aastapäeva!

11:58 23. veebruar 2023