Tõrva Gümnaasiumile viis esikoha karikat kuuest

Valgamaa linnakoolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel 14. aprillil Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli väga napilt teise kohaga leppida teise klassi tüdrukute võistkonnal.

II klasside poisid- l koht

Robert Raal, Kristofer Leitmaa, Oliver Põldma, Kaspar Padar, Maido Mathias Maa, Kenert Saavaste, Rayan Kõrran.

II klasside tüdrukud- ll koht

Anette Kail, Nora- Liis Soots, Lisbeth Jablonski, Heidi Jõgisuu, Emma Nora Känd, Delissa Seemen, Mirtel Mirell Mäesalu, Michelle Treu.

III klasside poisid- l koht

Carl Tiit, Romet Juus, Remy Liigand, Kevin Kevend, Mait Kägu, Eston Markko Peri, Christofer Lehtsalu, Kimmo Siinmaa.

III klasside tüdrukud- l koht

Dorel Daum, Stella Grossberg, Emili Kasepuu, Rihanna Ruusmann, Heidi Umbleja, Lisandra Jürgenstein, Kelly Jürise, Berit Kalda.

IV klasside poisid- l koht

Sten Tiideberg, Maikko Sulg, Reiko Ilisson, Arthur Pokk, Hendry Petrov, Lucas Pärn, Märt Pullerits  .

IV klasside tüdrukud- l koht

Doris Daum, Keili Kirt, Lisette Tauk, Lisete Lupp, Merit Lõoväli, Rosanna Mõts, Lisete Niglas, Kete Lisanna Väli.

Kiitus võistkondade liikmetele väga tubli esinemise eest.

Tänud kehalise kasvatuse õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele võistkondade ettevalmistamise ja juhendamise eest.

12:28 18. aprill 2023