ÕF Ixora tuli "Nupp Nokib" finaalist tagasi karikaga

Foto: Jopp Creative ja SA Valgamaa Arenguagentuur
Valgamaa noorte ettevõtlusprogramm Nupp Nokib parimad, esikoht Tõrva Gümnaasiumi ÕF Ixora.

Sügisel alustas Tõrva Gümnaasiumis õpilasfirma huviring
gümnaasiumiastme õpilastele.

Grete Luukanen, Katarina Oolo, Piia Papagoi ja Heleri Põder 11. klassist asutasid õpilasfirma Ixora, millega osaleti SA Valgamaa Arenguagentuuri korraldatud Valgamaa noorte ettevõtlusprogrammis „Nupp Nokib“. Õpilasfirma toodab toidukindlast epoksiidvaigust tassialuseid, kolmekordseid vaagnaid ja kaunistatud lõikelaudu.

6. mail toimus Valga-Valka piirilaada noortelaadal ettevõtlusprogrammi „Nupp Nokib“ 2022/2023 hooaja finaal, kus osales kaheksa mini- ja õpilasfirmat Valgamaalt. Õpilasfirma Ixora saavutas esimese koha.

Täname enda juhendajat Triini Surrit, SA Valgamaa Arenguagentuuri ja kõiki koolitajaid, kes ettevõtlusprogrammi "Nupp Nokib" raames meid erinevatel teemadel koolitasid.

15:16 10. mai 2023