Kadrioru staadionil jätkus TV10 OS võistlussari

Pühapäeval jätkus 52.hooaja TV10 OS võistlussari Tallinnas Kadrioru staadionil. Hulga isiklike rekordeid püstitanud Tõrva Gümnaasiumi noored kergejõustiklased näitasid väga südika esinemisega, et tahavad osaleda finaalis. Kõige parema tulemuse saavutas tüdrukute vanema vanuseklassi palliviskes Luisa Purgats. Uus isiklik rekord 51.98 meetrit andis kolmanda koha. Napilt jäi finaali ukse taha poiste noorema vanuseklassi kettaheites Keijo Kalja, kes saavutas üheksanda koha tulemusega 24.45 meetrit. TV 10 olümpiastarti on väga arvuka osavõtjate arvuga võistlus. Igal alal osaleb umbes kuuskümmend võistlejat. Meie võistkond tõusis suurte koolide arvestuses kaheksandaks ja kindlustas koha finaalis. Sellel aastal osales sarjas 36 kooli.

Hea tulemuse saavutanud võistkonda kuulusid: Dorel Daum, Doris Daum, Keili Kirt, Keijo Kalja, Ramses Jaani, Luisa Purgats, Melissa Anderson, Helanna Leeduks, Matthias Kalja, Kert-Herbert Rohtla, Ferry Liigand ja Eerik Laanmäe.

Tänud vanematele, kes olid võistlejaid toetamas!

12:54 31. mai 2023
Autor: Viljo Gauding