Ühtlane ja tubli esitus tõstis Tõrva Gümnaasiumi kergejõustiklased TV 10 OS võistlussarjas seitsmendaks.

TV10 OS teine maakondlik etapp Valgas ja vabariiklik etapp Tallinnas on peetud.
Meie noored võistlesid väga edukalt. Maakondlikul etapil Valgas võideti kuus esikohta.
Laupäeval Tallinnas toimunud etapil olid kavas 60mtj, kaugushüpe ja teivashüpe.

• Tallinnas saavutas teise koha nooremate poiste teivashüppes Keijo Kalja. Tulemus 2.60 on uus isiklik rekord. Keijo jõudis finaali ka 60mtj, kus aeg 10,22 andis viienda koha.
  • Esikümnesse jõudsid veel Melissa Anderson teivashüppes ja Ferry Liigand 60m tõkkejooksus.

Tõrva Gümnaasiumi võistkond parandas võistkondlikku kohta. Peale esimest etappi 38 kooli hulgast 15. kohal olnud võistkond tõusis teise etapi järel seitsmendaks.
Oma panuse võistkonna edusse andsid: Dorel Daum, Keili Kirt, Doris Daum, Melissa Anderson, Keijo Kalja ja Ferry Liigand.

Teleülekannet näeb ETV2 kanalil neljapäeval 1.veebruaril kell 18:45. Seekordses saates on näha ka Valgamaa etapil filmitud kaadreid.

Viljo Grauding
Spordiklubi Viraaž