Õpilasfirma AMP sõidab märtsi lõpus Leetu

Õpilasfirmas AMP tegutsevad neli aktiivset Valgamaa noort, kellel jätkub õppimise kõrvalt aega olla ettevõtlikud mitmel alal. Mattias, Marion ja Riivo õpivad Tõrva Gümnaasiumi 11. klassis, Are õpib Valgamaa Kutseõppekeskuse rahvusvahelise logistika esimesel kursusel.

Nädalavahetusel toimunud Eesti Õpilasfirmade Laadalt tulid noormehed tagasi parima müügistrateegia auhinnaga.

Tallinna laadal toimus aga veel üks võistlus. Nimelt saab üks Valgamaa õpilasfirma osaleda Kaunases toimuval International Student Companies eXpo 2024 kohtumisel ja laadal märtsi lõpus. Võistlustules olid Tõrva Gümnaasiumi ja Valgamaa Kutseõppekeskuse ühine õpilasfirma AMP ning Valga Gümnaasiumi õpilasfirma StepShine.

Žürii, kes hindas noorte tegemisi Rocca al Mare kaubanduskeskuses toimunud laadal andis täna päeval teada, et otsust oli keeruline langetada, sest mõlemad firmad olid väga silmapaistvad, aktiivsed, head suhtlejad, tunnevad oma toodet ja meeskonda ning toodetel on väga hea kvaliteet.
Žürii otsus saata Kaunases toimuvale üritusele just Õpilasfirma AMP on liikmetele ja nende juhendajale väga rõõmustav uudis. Ees on ootamas põnevad koolitused, rahvusvaheline õpilasfirmade laat ja laadavõistlus.

14:53 12. veebruar 2024