Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus

Noored astuvad täiskasvanutele kannale.

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Spordiklubi Viraaž sportlastest olid võistlemas Bianka Uhtjärv ja Romet Kivi. Oma teise medali täiskasvanute arvestuse võitis Romet Kivi. 400m jooksus andis tulemus 50,08 kolmanda koha. 800m jooksus saavutas Romet neljanda koha. Medal jäi väga napi kolme sajandiku kaugusele. Isikliku rekordit enam kui 15 sekundiga parandanud Bianka Uhtjärv oli naiste 3000m jooksus samuti neljas. Bianka uus rekord 3000m jooksus on 10.40,57.
Bianka Uhtjärv ja Romet Kivi võistlevad 2. märtsil Eesti U20 koondise koosseisus Balti U20 talvistel meistrivõistlustel.