Tänukiri TORE meeskonnale

Edastame tänukirja muutmata kujul:

Teie kooli suunas liigub suur TÄNUMULL!
Meil on väga hea meel, et Teie kool oli esindatud vabariiklikul TORE konverentsil „Omas mullis - TORE mullis!" 16.-17. veebruaril Kehra Gümnaasiumis.

Täname ja tunnustame Teie kooli TORE MEESKONDA särava osalemise eest!

Teie koolil on vedanud nende inimestega!
Aitäh, et olete valinud koolielu positiivseks mõjutamiseks tee, mis on TORE!
See tee käib noorte enesearengu kaudu - nemad ise loovad ja hoiavad häid suhteid - märkavad, aitavad ja elavdavad koolielu!
Noorte enesearenguks loob soodsaid tingimusi vastava väljaõppe saanud TORE juhendaja - rõõmus inimene teie rõõmsas kollektiivis! Teie koolis on neid imelisi inimesi mitu - Maarja Seemen, Triini Surri ja Meeri Raide!
MTÜ Noorteühing TORE asjutajaliige Ülo Vihma ütles konverentsi saates TORE juhendajatele: „Minu lugupidamine, sest ma tean ju mida te teete!"
Saate leiab siit: https://www.youtube.com/watch?v=DLXqJTvm46I&t=346s

Põhjust tänulik olla on veel! TORE ajaloos esimest korda läks tugiõpilaseeskuju tiitel kaks aastat järjest samasse kooli - taas Tõrva Gümnaasiumi TORE noorele - seekord Aveli Heletulile. PALJU ÕNNE!

Aitäh, et olete olemas - koos tuksleva TORE rakukesega!

TORE NOOR, TORE KOOL, TORE EESTI!

Marju Jaanimäe
MTÜ Noorteühing TORE juhatuse esimees
Postkast: J. Sütiste tee 6-86, 13411 Tallinn
www.tore.ee

*TORE, KUI KOOLIS ON TORE!*
Tugiõpilaste Oma Ring Eestis liikmed kannavad ja levitavad inimsõbralikku mõtteviisi, et meil oleks TORE Eesti!

11:18 23. veebruar 2024