„Nupute vällä“

12:44 18. aprill 2024

16. aprillil toimus Tarvastu Gümnaasiumis Mulgimaa viie kooli õpilastele mälumäng „Nupute vällä“, millest võtsid esmakordselt osa ka Tõrva Gümnaasiumi õpilased kahe võistkonnana. Osalejateks olid 5.b klassist Merit Lõoväli, Emily Mai, Liis-Marleen Ruutna ja Kete Lisanna Väli, kelle juhendajaks oli õpetaja Ulvi Karu. Pisut vanematest õpilastest moodustus segavõistkond, kus osalesid Ramses Jaani ja Mikk Arvo Lepikov 6.b klassist, Marijanne Põhjala 7.a klassist ning Sirelin Meltsas 8.a klassist. Õpilaste juhendajaks oli õpetaja Marelle Kansonen.

Enne mälumängu oli võimalik korraldajate edastatud materjalidega põhjalikult tutvuda ja mälumänguks valmistuda. Mängus oli 2 vooru: kirjanduse küsimused ja pildivoor ning mulgikeelse ajalehe Üitsainus Mulgimaa ja ristsõna voor.

Meie kooli esindajad olid tublid ning avaldasid soovi järgmisel hooajal taas võistelda. Kõik said osalemisest meeldiva elamuse.

Suur tänu mälumängu korraldajatele Maile Kreevsile ja Piret Leskovale ning Tarvastu Gümnaasiumis kaheksat võistkonda võõrustanud õpetaja Helle Sootsile ning Tõrvast pärit Tarvastu Gümnaasiumi direktorile Karl Kirtile!

Meeskonnatöö arendamine värskes õhus

08:46 16. aprill 2024

9. aprillil "sukeldusid" 5.a ja 6.a klassi õpilased põnevasse adrenaliinimaailma, võttes osa airsofti üritusest, mis toimus Tartu Militaarpargis. Päev oli täis põnevust, meeskonnatööd ja ohutut lõbu!

Enne mängu alustamist jagunesid õpilased meeskondadesse, said ohutus briifingu ning varustati maskide ja relvadega. Ohutus oli ürituse korraldamisel esmatähtis ning kõik tegevused toimusid kontrolli all. Mäng algas ja õpilased asusid võistlema vastasmeeskondadena. Kuulide lend ja põnevus olid käegakatsutavad.

Päeva lõpus jagasid õpilased muljeid ning üldine tagasiside oli äärmiselt positiivne! Airsoft kui strateegiline mäng võttis maha vaimsed koolipinged. Airsofti üritus oli suurepärane võimalus veeta aega värskes õhus ja arendada meeskonna oskusi.

Rahvastepallis oldi edukad!

09:10 12. aprill 2024

Tõrva Gümnaasiumi õpilased võistlesid edukalt Valgamaa linnakoolide rahvastepalli võistlustel, saavutades neli esikohta ning kaks teist kohta.

Lisaks Tõrva Gümnaasiumile osalesid Valga Põhikool, Otepää Gümnaasium ja Valga Priimetsa Kool. Kokku osales turniiril 16 võistkonda rohkem kui 190 võistlejaga.
Tõrva Gümnaasiumi võistkondadest tulid esikohale 2. ja 3. klassi tüdrukud, 3. ja 4. klassi poisid.
Teiseks tulid 2. klassi poisid ja 4. klassi tüdrukud.

Tõrva Gümnaasiumi 1. klassi astumine

16:32 09. aprill 2024

Ootame tulevasi 1. klassi õpilasi koos vanematega kooli 27. mail kell 14.00!

1. klassi avaldusi ootame kooli e-postile kool@torva.edu.ee.

Avalduse blankett on kättesaadav SIIN.

Blanketile palume lisada ka vastuvõtukorras ettenähtud dokumendid:
* lapse isikut tõendava dokumendi koopia;
* vanema isikut tõendava dokumendi koopia (vanem ei pea taotlusele lisama enda isikut tõendavat dokumenti digiallkirjaga kinnitatud taotluse esitamise korral);
* tervisekaart (selle olemasolul);
* koolivalmiduskaart (selle olemasolul);

* nõustamismeeskonna otsus (selle olemasolul);
* nõusolek lapse isikuandmete töötlemiseks.

Tõrva Gümnaasiumi 10. klassi astumine

16:19 09. aprill 2024