Tõrva Gümnaasiumile rahvastepallis esimene ja kolmas koht

13:28 13. november 2019

Tõrva Gümnaasiumi õpilased esinesid tublilt Valgamaa koolide 4-5. klasside karikavõistlustel rahvastepallis, mis toimusid 12. novembril Valga Spordihallis.

Ööorienteerumine

12:14 05. november 2019

31. oktoobril toimus Tõrva Gümnaasiumis ööorienteerumine. See sündmus on saanud üheks kooli traditsioonidest, mida korraldatakse nüüdseks juba mitmendat aastat järjest ja õpilastele on senini väga meeldinud. Iga klass paneb välja kaheksaliikmelise võistkonna. Orienteerumine toimub hilisõhtul sügiseses pimeduses. Kord aastas võib kohata kooli ümbruses ja parkides kümnete viisi sportlikke õpilasi tulukestega ringi jooksmas.

Õppepäev Eesti Maaülikoolis

08:16 29. oktoober 2019

Kaks päeva enne koolivaheaega toimus 5.a ja 7.b klassi õppepäev Eesti Maaülikoolis (EMÜ). Päev sai võimalikuks tänu Helis Hornile, kes võttis osa õpilaste teadusfestivalil toimunud Eesti maaülikooli viktoriinist ja võitis auhinnaks endale ning oma klassile  maaülikooli töötoa „Üks toru, 7 vett“ tasuta külastuse. EMÜ turundusjuht Gerli Selge abiga sai õppepäeval osaleda koos 5.a klassiga ka  7.b klass.