Kiitus parimatele orienteerujatele

12:17 22. mai 2019

15.mail toimusid Otepääl Valgamaa koolide karikavõistlusetel orienteerumises.

Kiitus vene keele olümpiaadi edukale õpilasele

12:14 22. mai 2019

13.mail toimus Valgas maakondlik vene keele olümpiaad. Tõrva Gümnaasiumist osales olümpiaadil 2 õpilast.

Tõrva Gümnaasiumis toimus Valgamaa T.O.R.E  koolide koostööpäev

15:17 20. mai 2019

Käesolevast õppeaastast kuulub meie kool TORE (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) koolide meeskonda, mille huviringi eesmärk on toetada eneseteadlikkust ja arendada sotsiaalseid oskuseid. Valgamaal on TORE meeskonnaga liitunud peale Tõrva Gümnaasiumi ka Riidaja Põhikool, Lüllemäe Põhikool, Valga Põhikool, Valga Priimetsa kool ja Tsirguliina Keskkool.

Tõrva Gümnaasiumi õpilaste muljed Poolast

15:08 20. mai 2019

1.-4. mai käisid meie kooli 7.klassi õpilased Poola pealinnas Varssavis ekskursioonil. Koos 7.klassi õpilastega olid reisil ka Tsirguliina Keskkooli 7.klassi õpilased, kellega meid seob tänaseks juba sõprus. Järjest lõuna poole liikumisest andsid tunnistust juba ära õitsenud võililled, õitsemist alustanud õunapuud ja rohelusest lopsakas loodus. Varssavis oli ilm oodatust tegelikult jahedam, aga arvestades talviseid ilmaolusid, mis hetkel Eestis olid, siis jah- olime lõunas. Meie sealoleku ajal olid suured riigipühad- 2.mail tähistati lipupäeva ja 3.mail konstitutsioonipäeva. Tänu pühade raames toimunud pidustustele õnnestus mõnel meist näha ka Poola presidenti, seisime hümni laulvate poolakatega kõrvuti ning elasime kuningalossi ees kaasa riiklikule puhkpilliorkestrile.

Täname rahvusvahelise festivali korraldamise abilisi!

14:31 17. mai 2019

Täname kogu kooli kollektiivi ning kõiki häid abilisi, kes aitasid rahvusvahelist sõprusfestivali edukalt korraldada!

05.04.2019 09:33

EELKOOLI info