Tõrva Gümnaasium võitis kõik karikad

13:02 08. mai 2019

Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis selgusid 7. mail Valgamaa koolide karikavõitjad klassivõistkondade teatejooksudes. Teise, kolmanda, neljanda ja viienda klassi võistkonnad võistlesid kahel alal- pendelteatejooksus ja maastikuteatejooksus. Kahe ala kokkuvõttes parim klass võitis karika.

Rose-Marie osalemine MK etapil Singapuris ja Eesti meistrivõistlustel

13:31 03. mai 2019

Rühmvõimlejatel on aprillikuu olnud võistluste rohke.

30. märtsil, kohe pärast Kalevi MV, kus saavutati 2.koht, lendas VK Janika rühm "Meistereliit", mille koosseisus võimleb ka Tõrva Gümnaasiumi õpilane Rose-Marie Riitsalu, Singapuri MK II etapile.

Võistlused toimusid 2.- 4. aprillini. "Meistereliit" saavutas finaalis 7. koha kogudes kahe katsega kokku 34,750 punkti. 1.koha võitis rühm "Madonna" Venemaalt 38,700 punktiga, 2.koha Soome rühm "Minetit" 38,450 punktiga ja 3. koht kuulus samuti Soome rühmale "OVO Team" 38,400 punktiga.

Kiitus inglise keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

09:58 03. mai 2019

9.aprillil toimus Valga Põhikoolis 6.-9.klasside inglise keele olümpiaad, millest võttis osa 16 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Kokku osales olümpiaadil 103 õpilast üheteistkümnest Valgamaa koolist.

Algklasside kooliteatrite riigifestival Tõrva Gümnaasiumis

08:10 03. mai 2019

Tõrva Gümnaasium ja kooliteater Hingevärvid koostöös Eesti Harrastusteatrite Liiduga korraldavad 3.-4.maini  Tõrvas,  Tõrva Gümnaasiumis (Puiestee 1, Tõrva) algklasside kooliteatrite riigifestivali „Kooliteater 2019 Tõrva“.

Kooliteatrite riigifestivalid on alguse saanud juba 1982.aastast.  Kuna Tõrvasse ei ole festival kunagi jõudnud on seekord hea meel kohtuda Eesti parimate algklasside kooliteatritega Tõrvas.

Riigifestivalile oodatakse 15 maakonna, Tallinna ja Tartu algklasside kooliteatreid. "Kooliteater 2019 TÕRVA"  algklasside kooliteatrite  riigifestivalil osaleb  17 kooliteatrit, 17 lavastusega, 14 maakonnast, Tallinnast ja Tartust.

Festivalile on eelnenud maakondlikud kooliteatrite eelvoorud, kus valitakse huvitavamad lavastused riigifestivalile.

Etendusi hindab ja analüüsib kolme liikmeline žürii koosseisus: Ugala teatri näitleja Janek Vadi, näitleja Karl Robert Saaremäe ja Vanemuise teatri dramaturg Anu Tonts!

TORE saatis 10. klassi üksikule saarele

12:54 29. aprill 2019

16.aprillil käisid õpetaja Triinu ja Maarja TOREdust viimas ka 10.klassi. Kolme ainetunni pikkusel koolitusel võeti sihiks koostöö arendamine. Mängiti läbi olukord, kus terve klass koos klassijuhatajaga oli mängult parve peal, mis tuli ümber pöörata ilma, et keegi vette satuks ning peale seda saatsime nad üksikule saarele, kus ellujäämise nimel tuli grupis välja töötada strateegia, sõlmida kokkulepped ning peamine- saavutada koostöö. Nägime, et 10. klass on lõbus, asjalik ja ühtehoidev ning kolm ainetundi läks kui lennates.

05.04.2019 09:33

EELKOOLI info