ÕE

Tõrva Gümnaasiumi õpilasesindus

 

Tõrva Gümnaasiumi õpilasesinduse põhimäärus (pdf)

Õpilasesinduse e-post: tg-oe@torva.edu.ee

 

ÕPILASESINDUSE JUHATUSE KOOSSEIS 2022/2023 ÕPPEAASTAL

PRESIDENT: Ruben Rahnu

ASEPRESIDENT: Hanna-Liisa Starke

SEKRETÄR: Marilin Hindre

 

ÕE teated

Head mõtted kasvavad headeks tegudeks

13:48 27. detsember 2022

Tõrva Gümnaasiumi Õpilasesindus ja TORE huviring tegid lõppeva aasta jõulukuul palju head. Päkapikukohvikust ja jõululoosidest saadud kogutulu ning heategevusliku jõululaada „Teen ise ja teen head“ kohatasuga toetati Eesti vähihaigeid lapsi. Detsembrikuus toimunud jõuluürituste raames koguti 372.60 eurot, mis annetati Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Heategevuslikul jõululaadal "Teen ise ja teen head" osales 23 kauplejat. Lisaks meie kooli õpilastele olid kauplemas kolm Valgamaa mini- ja õpilasfirmat. Laadalt said külalised osta nii küpsetisi kui käsitööd.

Päkapikukohvikust sai koolipere osta piparkooke ja muffineid, mille valmistasid kooli  kodunduse klassis torekad ja õpilasesinduse liikmed. Lisaks oli võimalik osta glögi ja heategevusliku jõululoosi pileteid.

Heategevusliku jõululoosi võitjad loositi ja kuulutati välja 20. detsembril toimunud põhikooli- ja gümnaasiumiastme jõulupeol, kus jõulupuu ümber oli palju-palju kingikotte auhindadega ootamas. Täname meie kooli vilistlast Romet Pillerit, kes annetas koolile kuusepuu, mis aitas luua jõulumeeleolu ja kaunistas pühade eel ning ajal meie kooli aulat.

Sellel aastal oli heategevuslikul jõululoosil palju lahkeid sponsoreid, kes poetasid kottidesse kingitusi. Tõrva Gümnaasiumi heategevuslikku jõululoosi toetasid Meemehed, Tõrva kino Koit, Läti Saatkond, Lossispaa Wagenküll, Saavaste & Loos mesi, Spiritual Studio, Moi Stuudio OÜ, Teater Ugala, Hair by Marika / Sirelin Iluteenused, SEIK, Büroo Pluss, Tõrva Veemõnula, Kommipomm.

Täname kõiki toetajaid!

Tõrva Gümnaasiumi jõulupidu “Nägin sind kuskil” 

13:15 23. detsember 2022

20. detsembril toimus Tõrva Gümnaasiumis 4.–12. klasside jõulupidu “Nägin sind kuskil”. Traditsioonilise playback shownäol oli tegemist klassidevahelise võistlusega, mille raames kehastuti ümber tuntud artistideks ning jäljendati nende muusikavideoid. Võistlust oli kohapeal hindamas neljaliikmeline žürii, kelle sekka kuulusid HOP Dance Tantsukooli asutaja ja tantsuõpetaja Kerli Vessin, EMTA Lavakunstikooli 30. lennu tudeng ja näitleja Hardo Adamson, Tõrva Avatud Noortekeskuse noorsootöötaja Merilin Saksniit ning Tõrva Gümnaasiumi direktor Ivar Hanvere.

Üritusele pani avapaugu õhtujuhtide paar, kes oma etteastega rahva käima tõmbas ning kogu õhtu jooksul esinemiste vahepeal publikut lõbusate vahepaladega naerutas.

Halloweeni ööorienteerumine: tulemused

13:32 02. november 2022

31. oktoobril toimus traditsiooniline ööorienteerumine, sügiseses pimeduses läbisid rada 20 ägedat tiimi. Sel korral oli läbivaks teemaks Halloween ning paljud meeskonnad kandsid kostüüme. Kontrollpunktides tuli kogu meeskonnaga teha erinevaid tegevusi, nooremad õpilased läbisid kuus ja vanemad õpilased 10 kontrollpunkti.

Õpilasesindus tänab kõiki õpilasi, õpetajaid ja vanemaid aktiivse osavõtu eest! Suur tänu õpetajatele ja Tõrva Avatud Noortekeskuse noorsootöötajatele, kes ürituse läbiviimisel abikäe ulatasid!
 

TULEMUSED

1.-3. klassid     
1. koht 2.b
2. koht 3.b 
3. koht 1.a 
4. koht 3.a 
5. koht 2.a 
6. koht 1.b

     

4.-6. klassid
1. koht 6.a I 
2. koht 4.b 
3. koht 5.b 
4. koht 6.b III 
5. koht 6.a II 
6-7. koht 6.b I 
6-7. koht 6.a II   
 

7.-9. klassid
1. koht 8.b 
2. koht 8.a 
3. koht 9.a 
4. koht 7.a 
5. koht 7.b II 
6. koht 7.b I     

10.-12. klassid
1. koht 10.a

 

Halloweeni ööorienteerumise stardiajad

16:22 25. oktoober 2022

Palume meeskondadel olla stardis viis minutit enne oma stardiaega! Start ja finiš asuvad A-maja ukse juures.


LISAINFO

Kõigil osalejatel on kohustuslik kanda helkurit!

Meeskonna leppige eelnevalt kokku ja võtke kaasa mõned tasku- või pealambid (sobib ka valgustusega telefon).

Riietu ilmale vastavalt ja ära unusta helkurit!

28.03.2022 14:11

Koolikotivaba päev

22.12.2021 18:50

Jõulunädala fotonurk


Uudiste arhiiv

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 54300636
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS