ÕE

ÕE teated

Geeks on Wheels Tõrva Gümnaasiumis

22:27 30. september 2014

Geeks on Wheels on projekt, mis toimub juba neljandat korda. Selle käigus käivad noorte organisatsiooni MUG liikmed mööda Eestit ringi ning jagavad informatsiooni IT valdkonnast. Projekt on keskendunud eelkõige Eesti väiksemate asulate koolidele. Ühe tuuriga külastatakse nädala jooksul kuut kooli ning tutvustatakse kõige uuemat ja vingemat tehnoloogiat. Projekt on olnud väga edukas ning siiani on teadmisi jagatud juba üle 4000 õpilasele.

League of young voters noortekonverentsLYLV NoortekonvLeague

21:40 23. september 2014

Reedel, 19.septembril toimus Tallinnas League of young voters noortekonverents, kus osalesid ka meie kooli aktiivsed noored.

Rebaste pidu Tõrva Gümnaasiumis

18:12 12. september 2014

12.septembril toimus Tõrva Gümnaasiumis 10.klasside õpilaste vastuvõtutseremoonia, mida tuntakse ka kui rebaste ristimist. Veedeti päev lahendades erinevaid ülesandeid ning õppides gümnaasiumis vajaminevaid oskusi.

19:07 11. september 2014

Teisipäeval, 9.septembril toimus Tõrva Gümnaasiumis JJ-Street'i koolituur. Koolituuri läbiviijaks oli JJ-Street Tartu Eliit ja treener Mari Venski. Korraldajaks Michell Luik. Koolituur toimus 2. ja 3. vahetunni ajal.

20:05 09. september 2014

9. septembril toimus Tõrva Gümnaasiumi Õpilasesinduse üldkoosolek, kus valiti selleks õppeaastaks uus juhatus, nõukogu ja revisjonikomisjon.

Uudiste arhiiv