ÕE

ÕE

Head mõtted kasvavad headeks tegudeks

Tõrva Gümnaasiumi Õpilasesindus ja TORE huviring tegid lõppeva aasta jõulukuul palju head. Päkapikukohvikust ja jõululoosidest saadud kogutulu ning heategevusliku jõululaada „Teen ise ja teen head“ kohatasuga toetati Eesti vähihaigeid lapsi. Detsembrikuus toimunud jõuluürituste raames koguti 372.60 eurot, mis annetati Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Heategevuslikul jõululaadal "Teen ise ja teen head" osales 23 kauplejat. Lisaks meie kooli õpilastele olid kauplemas kolm Valgamaa mini- ja õpilasfirmat. Laadalt said külalised osta nii küpsetisi kui käsitööd.

Päkapikukohvikust sai koolipere osta piparkooke ja muffineid, mille valmistasid kooli  kodunduse klassis torekad ja õpilasesinduse liikmed. Lisaks oli võimalik osta glögi ja heategevusliku jõululoosi pileteid.

Heategevusliku jõululoosi võitjad loositi ja kuulutati välja 20. detsembril toimunud põhikooli- ja gümnaasiumiastme jõulupeol, kus jõulupuu ümber oli palju-palju kingikotte auhindadega ootamas. Täname meie kooli vilistlast Romet Pillerit, kes annetas koolile kuusepuu, mis aitas luua jõulumeeleolu ja kaunistas pühade eel ning ajal meie kooli aulat.

Sellel aastal oli heategevuslikul jõululoosil palju lahkeid sponsoreid, kes poetasid kottidesse kingitusi. Tõrva Gümnaasiumi heategevuslikku jõululoosi toetasid Meemehed, Tõrva kino Koit, Läti Saatkond, Lossispaa Wagenküll, Saavaste & Loos mesi, Spiritual Studio, Moi Stuudio OÜ, Teater Ugala, Hair by Marika / Sirelin Iluteenused, SEIK, Büroo Pluss, Tõrva Veemõnula, Kommipomm.

Täname kõiki toetajaid!

13:48 27. detsember 2022

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 54300636
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS