Õpetajad

Õpetaja Õppeaine E-post
Riina Anderson eesti keel ja kirjandus Riina.Anderson@torva.edu.ee
Berit Denks autoõpetus berit@autokoolzebra.eu
Krista Hansen klassiõpetaja, draamakasvatus Krista.Hansen@torva.edu.ee
Ivar Hanvere direktor Ivar.Hanvere@torva.edu.ee
Marian Hanvere kehaline kasvatus Marian.Hanvere@torva.edu.ee
Maris Jaama inglise keel Maris.Jaama@torva.edu.ee
Sirle Jõgi saksa keel, vene keel, ajalugu Sirle.Jogi@torva.edu.ee
Triinu Jänes sotsiaalpedagoog Triinu.Janes@torva.edu.ee
Evelyn Kadak inglise keel Evelyn.Kadak@torva.edu.ee
Marge Kaiv bioloogia, keemia Marge.Kaiv@torva.edu.ee
Katrin Kalamees arvutiõpetus Katrin.Kalamees@torva.edu.ee
Valdeko Kalamees infojuht, robootika, rahvatants Valdeko.Kalamees@torva.edu.ee
Marelle Kansonen eesti keel ja kirjandus, draamakasvatus Marelle.Kansonen@torva.edu.ee
Hiie Kokamägi matemaatika Hiie.Kokamagi@torva.edu.ee
Irja Käärik õppealajuhataja Irja.Kaarik@torva.edu.ee
Kerdi Käärik klassiõpetaja Kerdi.Kaarik@torva.edu.ee
Lea Laaneväli kehaline kasvatus, tunnirahuklass Lea.Laanevali@torva.edu.ee
Silvar Lelle raamatukogu Silvar.Lelle@torva.edu.ee
Margus Matus Majandusjuhataja Margus.Matus@torva.edu.ee
Aivi Mehide matemaatika Aivi.Mehide@torva.edu.ee
Talvi Must vene keel Talvi.Must@torva.edu.ee
Liivi Orav käsitöö Liivi.Orav@torva.edu.ee
Liia Ortus klassiõpetaja, loodusõpetus Liia.Ortus@torva.edu.ee
Dagmar-Hariet Parts saksa keel Dagmar.Parts@torva.edu.ee
Katrin Priilaht eesti keel ja kirjandus, usundiõpetus Katrin.Priilaht@torva.edu.ee
Carmen Põldsalu klassiõpetaja, kunstiõpetus Carmen.Poldsalu@torva.edu.ee
Meeri Raide klassiõpetaja, kunstiõpetus Meeri.Raide@torva.edu.ee
Iriina Rei klassiõpetaja Iriina.Rei@torva.edu.ee
Maarja Seemen psühholoogia Maarja.Seemen@torva.edu.ee
Avo Sults füüsika, loodusõpetus Avo.Sults@torva.edu.ee
Kersti Sults inglise keel Kersti.Sults@torva.edu.ee
Triini Surri Huvijuht Triini.Surri@torva.edu.ee
Ave Säks õpiabi, HEV koordinaator, väikeklassi õpetaja Ave.Saks@torva.edu.ee
Malve Zimmermann matemaatika Malve.Zimmermann@torva.edu.ee
Laine Tangsoo geograafia, majandusõpetus, loodusõpetus Laine.Tangsoo@torva.edu.ee
Jaan Tasa tehnoloogiaõpetus Jaan.Tasa@torva.edu.ee
Eve Tilk ajalugu Eve.Tilk@torva.edu.ee
Urmas Uhtjärv kehaline kasvatus Urmas.Uhtjarv@torva.edu.ee
Marge Viljaste eesti keel ja kirjandus Marge.Viljaste@torva.edu.ee
Gerta Vister kunstiõpetus Gerta.Vister@torva.edu.ee
Anu Vares muusika Anu.Vares@torva.edu.ee

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 7679455
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS