Tunnustame

Kiitus  sisekergejõustiku meistrivõistlustel C ja D vanuseklassis edukalt võistelnud õpilastele

09:16 23. veebruar 2018

20.veebruaril toimusid Valgas sisekergejõustiku meistrivõistlused C ja D vanuseklassis.

Kiitus 1.-3.klasside rahvastepalli DUMLE maakondlikul turniiril edukalt esinenud õpilastele

12:12 22. veebruar 2018

Avaldame kiitust Valgamaa koolide 1.-3.klasside rahvastepalli DUMLE maakondlikul turniiril edukalt esinenud õpilastele:

I koha saanud poiste võistkond: Kenneth Taits, Mairo Jürgens, Oliver Liinold, Kaspar Kallas, Gert Glaser, Henri Mitko,     Oto Aas, Kris-Martin Väli.

I koha saanud tüdrukute võistkond: Lisete Tehvand, Birgit Leesment, Kertu Timpson, Edit Urmet, Kreete Kasepuu, Käroli Padar, Liisa Uhtjärv.

Avaldame tänu õpetaja Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele.

Turniiritabel asub SIIN

Direktor Ivar Hanvere

Kiitus  Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel poiste korvpallis edukalt esinenud meeskonnale

15:49 19. veebruar 2018

Avaldame kiitust Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel poiste korvpallis I koha saavutamise eest järgmistele õpilastele:

Alo Vahtre, Kristopher Raik, Asser-Enri Soro, Tõnis Tomson, Kenert Vahtre, Raigo Mõts, Henri Elmar Leetma, Enriike Põder, Rasmus Luik.

Turniiritabel

Avaldame tänu õpetaja Urmas Uhtjärvele.

Kiitus Sportland 3x3 korvpallisarjas edukalt esinenud õpilastele

12:34 16. veebruar 2018

21.veebruaril toimus Valgas Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3x3 korvpallisari, kus meie kooli mees- ja naiskonnad said 6 auhinnalist kohta.

Kiitus Valgamaa koolinoorte korvpalli meistrivõistlustel edukalt esinenud tüdrukutele

12:30 16. veebruar 2018

Avaldame kiitust Valgamaa koolinoorte meistrivõistlustel tüdrukute korvpallis I koha saavutamise eest järgnevatele õpilastele:

Michell Luik, Beatrice Veske, Kristiina Riik, Angela Sööt, Helena Pruus, Martiina Palumaa, Katre Marit Liiv.

Avaldame kiitust õpetaja Marian Hanverele ja Lea Laaneväljale.