Tunnustame

Kiitus gümnaasiumi inglise keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

10:41 22. märts 2018

16.märtsil toimus Tõrva Gümnaasiumis Valgamaa piirkondlik inglise keele olümpiaad gümnaasiumile.

Noored kergejõustiklased võitsid  5 medalit Eesti noorte meistrivõistlustelt

08:25 22. märts 2018

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas Eesti noorte sisemeistrivõistlused kergejõustikus. Võistlesid kõige nooremad, U-14 ja U-16 vanuseklassid. Võistlused olid meie noortele kergejõustiklastele väga edukad.

Tüdrukud mängisid võrkpalli

15:13 20. märts 2018

15. märtsil selgitati Valga Spordihallis Valgamaa koolinoorte meistrid ja Eesti Koolispordi Liidu Valgamaa parimad võrkpallis. Eesti Koolispordi Liidu kooliliiga arvestuses saavutasid Tõrva Gümnaasiumi tüdrukud esimese koha võites Valga Põhikooli ja Priimetsa Kooli II võistkonda 2:0.

Kiitus matemaatikaolümpiaadil edukalt esinenud õpilasele

13:08 15. märts 2018

Reedel, 9.märtsil toimus Tõrva Gümnaasiumi auditooriumis Tõrva piirkonna 4.-6.klassi matemaatikaolümpiaad, millest võttis osa 17 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Auhinnalisi kohti saadi seekord vaid üks, kuid täname kõiki osalejaid ja õpetajaid osavõtu ja juhendamise ning tööde parandamise eest.

Üllatusvisiit Tõrva Gümnaasiumisse

12:30 15. märts 2018

Täna tegi Tõrva Gümnaasiumisse üllatusvisiidi riigikogulane Liina Kersna, kes tuli õnnitlema meie 9.a klassi õpilast Grete-Lisette Gulbist seoses 2eurose laulupeomündi konkursi võiduga. Liina Kersna kinkis Grete-Lisettele hõbedase riigikogu meenemündi, mille on kujundanud Roman Tavast. Samuti kutsus ta Grete-Lisettet koos oma klassiga riigikokku külla.