Kool meedias

Sõpruskontsert tõstis emotsioonid lakke

08:31 14. mai 2015

Tõrva gümnaasiumis oli nädalavahetusel sebimist nii palju, nagu ei olekski puhkepäevad – rahust ja vaikelust oli asi kaugel. Laupäevane sõpruskontsert ähvardas lausa koolimaja katuse pealt kergitada.

Kool võõrustas eakaaslasi Lätist Priekule keskkoolist, Leedust Salantai gümnaasiumist ja Venemaalt Gdovi keskkoolist. Külalisi oli veidi üle saja ja kolmepäevane festivali mõõtu sõpruskohtumine möödus noorte ühistegevuste saatel lennukalt.

Võit tuli Tõrva

08:26 14. mai 2015

Keskkonnainvesteeringute keskus (KIK) korraldas parima maakonnaprojekti väljaselgitamiseks esmakordselt rahvahääletuse. Valida sai 75 projekti vahel, mis kõik valmisid 2014. aastal. Igas maakonnas selgus viie nominendi hulgast rahva lemmik. Kokku anti nädalase hääletamise käigus KIKi kaudu rahastatud projektidele 2722 häält.

Kool võõrustab külalisi kolmest riigist

10:56 07. mai 2015

Nädalavahetusel saab Tõrva gümnaasiumist taas nelja riigi koolinoorte kohtumispaik. Kool võõrustab eakaaslasi Läti Priekule keskkoolist, Leedu Salantai gümnaasiumist ja Venemaa Gdovi keskkoolist.