Tunnustame

Kiitus inglise keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

10:43 20. aprill 2018

10.aprillil toimus Valgas 6.-9.klasside inglise keele olümpiaad, millest võttis osa 19 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Kokku oli olümpiaadil osalejaid 105.

Kiitus saksa keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

09:01 20. aprill 2018

18.aprillil toimus Tõrva Gümnaasiumis maakondlik saksa keele olümpiaad 7.-9.klassi õpilastele. Olümpiaadil osales 23 õpilast. Tõrva Gümnaasiumil õnnestus napsata muuhulgas kõik esikohad.

Tõrva Gümnaasiumile viis karikat kuuest

12:47 17. aprill 2018

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida teise klassi tüdrukute võistkonnal.

Kiitus XXVI Eesti ajaloo-olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele

10:53 10. aprill 2018

24.märtsil toimus Tartus XXVI Eesti ajaloo-olümpiaad, kus osalesid edukalt 4 Tõrva Gümnaasiumi õpilast. Olümpiaadi korraldab üle aasta Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Selts.

Olümpiaadi piirkonnavoorus osalesid VI-XII klasside õpilased. Lõppvoorus osalesid õpilased VIII – XII klassini. Lõppvooru kutsuti iga piirkonna võitja, kes saavutas vähemalt 60% maksimumpunktidest ja lisaks paremate tulemustega õpilased punktiarvestuse alusel, kokku 30 õpilast. Olümpiaadi voorud toimusid ühtsete küsimuste alusel, mis käsitlesid etteantud temaatikat. Põhikooli temaatika: Esimene maailmasõda ja selle pärand ning Reformatsioon ja vastureformatsioon. Gümnaasiumi temaatika: Eesti 1917-1945; Esimene maailmasõda ja selle pärand ning Reformatsioon ja vastureformatsioon.