Tunnustame

Tõrva Gümnaasiumi õpilaste sisukas esitus tõstis võistkonna kaheksandaks

12:58 28. mai 2018

TV10 olümpiastarti 4.etapp toimus Rakveres. Vanemad poisid ja tüdrukud võistlesid palliviskes ja kettaheites. Nooremad poisid paliviskes ja kettaheites ning nooremad tüdrukud palliviskes. Jooksudest  oli kavas tüdrukutel 600m jooks ja poistel 1000m jooks. Väga tubli võistluse teinud Tõrva Gümnaasiumi noortest kergejõustiklastest jõudis finaali kaheksa parima hulka seitse võistlejat.

Kiitus vene keele olümpiaadi parimale

14:06 18. mai 2018

11.mail toimus Valga Põhikoolis 6.-7.klasside vene keele olümpiaad, kus osales vaid üks Tõrva Gümnaasiumi õpilane.

Kiitus 2.-3.klasside matemaatikaolümpiaadi parimatele

13:58 18. mai 2018

3.mail toimus Tõrva Gümnaasiumis 2.-3.klasside matemaatikaolümpiaad, millest võttis osa 66 õpilast, sealhulgas 10 Tõrva Gümnaasiumi õpilast.

Sõbrad tulge ja istume maha...

10:46 18. mai 2018

11.-13. mail toimus Lätis Priekule keskkoolis 53. rahvusvaheline sõprusfestival. Lisaks Priekule õpilastele said juba traditsioonide kohaselt kokku ka õpilased Tõrva gümnaasiumist, Leedust Salantai gümnaasiumist ning Venemaalt Gdovi keskkoolist.

Sõit algas hommikul kell 8 ning pärast mõningaid peatusi ja palavas bussis lõõtsutamist jõudis Eesti delegatsioon kella poole nelja paiku lõpuks Priekulesse pärale.

Pooled esikohtadest Tõrva Gümnaasiumile

11:29 16. mai 2018

Valgas Kungla tänava jalgpalliväljakul ja linnapargis selgusid Valgamaa koolide parimad klassivõistkonnad pendel- ja maastikuteatejooksus. Teiste klasside maastikuteatejooksus oli Tõrva Gümnaasium esimene ja pendelteatejooksus teine. Kokkuvõttes teine koht, sest võrdsete punktide korral otsustas juhendi järgi paremuse parem koht pendelteatejooksus.