Rahvastepallis oldi edukad!

09:10 12. aprill 2024

Tõrva Gümnaasiumi õpilased võistlesid edukalt Valgamaa linnakoolide rahvastepalli võistlustel, saavutades neli esikohta ning kaks teist kohta.

Lisaks Tõrva Gümnaasiumile osalesid Valga Põhikool, Otepää Gümnaasium ja Valga Priimetsa Kool. Kokku osales turniiril 16 võistkonda rohkem kui 190 võistlejaga.
Tõrva Gümnaasiumi võistkondadest tulid esikohale 2. ja 3. klassi tüdrukud, 3. ja 4. klassi poisid.
Teiseks tulid 2. klassi poisid ja 4. klassi tüdrukud.

Tõrva Gümnaasiumi 1. klassi astumine

16:32 09. aprill 2024

Ootame tulevasi 1. klassi õpilasi koos vanematega kooli 27. mail kell 14.00!

1. klassi avaldusi ootame kooli e-postile kool@torva.edu.ee.

Avalduse blankett on kättesaadav SIIN.

Blanketile palume lisada ka vastuvõtukorras ettenähtud dokumendid:
* lapse isikut tõendava dokumendi koopia;
* vanema isikut tõendava dokumendi koopia (vanem ei pea taotlusele lisama enda isikut tõendavat dokumenti digiallkirjaga kinnitatud taotluse esitamise korral);
* tervisekaart (selle olemasolul);
* koolivalmiduskaart (selle olemasolul);

* nõustamismeeskonna otsus (selle olemasolul);
* nõusolek lapse isikuandmete töötlemiseks.

Tõrva Gümnaasiumi 10. klassi astumine

16:19 09. aprill 2024

Täpsem info SIIN.

MF MÄNGUTARU jõudis finaali

08:48 08. aprill 2024

Enne vaheaega selgitatakse välja Eesti parim minifirma, kes on kantud käesoleval õppeaastal JA Eesti registrisse. Õpilastel on võimalus võrrelda oma ettevõtlusalaseid tegevusi ja oskusi eakaaslastega ning arendada avaliku esinemise oskusi. Võistlust korraldab SA Junior Achievement Eesti. Võistlus koosneb kolmest osast: aruande esitamine, esinemine publikule ja žüriile ning stendivoor.

Võistluse finaali toimub 18. aprillil SEB innovatsioonikeskuses Tallinnas. Finaali pääses 11 minifirma seas ka Tõrva Gümnaasiumi minifirma MÄNGUTARU.

Finaali pääsemiseks tuli koostada ja esitada aprilli alguseks aruanne, mille põhjal valiti välja finalistid. Noored toodavad valdavalt taaskasutatud materjalidest käsitööna valminud kahepoolset lauamängu. See on ideaalne lõbusaks ja arendavaks ajaviiteks ning helgete mälestuste loomiseks! Lauamängu teeb veel erilisemaks see, et selle saab võtta kõikjale kaasa, kuna käib kotikeseks kokku.

Tunnustame ajaloo-olümpiaadi üleriigilises lõppvoorus osalejaid

15:26 05. aprill 2024

23. märtsil toimus Tartus Miina Härma Gümnaasiumis ajaloo-olümpiaadi üleriigiline lõppvoor.
Meie koolist osales lõppvoorus kaks õpilast: Richard Ruusmann ja Elis Ütsik.
Lõppvooru olümpiaaditööde koostajad olid Tartu Ülikooli õppejõud.

Oma väga häid ja tugevaid teadmisi näitasid mõlemad osalejad.
8. klassi õpilane Richard Ruusmann saavutas vabariiklikus voorus 3. koha.
9.klassi õpilane Elis Ütsik saavutas vabariiklikus voorus 11.koha.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Eve Tilk.

02.04.2024 08:47

Rõõm liikumisest