12. klassi õpilaste ja klassijuhataja tänu

12:49 20. aprill 2021

Ongi ametlik õppetöö meie jaoks lõppenud, algab eksamiperiood. Oleme sellesse hetke jõudnud tänu kõigi teie toele.

Täname kogu Tõrva Gümnaasiumi kooliperet, et olete kõikide nende aastate jooksul olnud meile teiseks koduks, meie meeskond, meie kasvukeskkond, meie tugi ja seljatagune.

Te kõik koos ja ühekaupa olete meid õpetanud, toetanud, arendanud, motiveerinud, juhendanud, kasvatanud, julgustanud, kiitnud, toitnud.

Meil on olnud siin üheskoos teiega erinevaid aegu - paremaid ja natuke segasemaid aegu, ilusamaid ja vähem ilusaid aegu, mõistmise ja arusaamatuste aegu, rõõmsamaid ja kurvemaid aegu, kiiremaid ja rahulikumaid aegu, on olnud solvumist ja andestamist, nalja ja naeru, õnne- ja kurbusepisaraid – on olnud kõike, mis meid on vorminud. See on olnud meie ja teie õpetlik teekond. Jääme meenutama siin oldud aegu ikka vaid läbi positiivsete mälestuste.

Me oleme kõige eest väga tänulikud! Suur aitäh teile!

Tervitussõnad 11. klassi poolt 12. klassile eksamiperioodiks

12:35 20. aprill 2021

Vaprad abituriendid!

Kolm aastat katsumusi on jõudnud lõpusirgele. Veel on jäänud viimased ponnistused olulise eesmärgi nimel.

Teie edumeelsus ning senised head tulemused õppetöös ja olümpiaadidelt on meile, üheteistkümnendikele, suureks eeskujuks. Ikka pürgime edasi, et olla nii agarad/usinad õppurid nagu olite teie. Kindlasti suudate sel keerulisel ajal pingele vastu pidada ja eksamid edukalt sooritada! Igal juhul julgustate meidki järgneval aastal sama sihikindlalt eksamipinki asuma.

Rohkeid teadmisi eksamiperioodiks!

Soovib 11.klass

Visadus viib sihile!

Tõrva Gümnaasium alustab vastuvõttu 1. klassi

11:05 16. aprill 2021

Tõrva Gümnaasium alustab 2021/2022.õa 1.klassi õppima asuvate laste dokumentide vastuvõtmist 19.aprillist kuni 30.aprillini.

Kiituse avaldamine informaatika viktoriinil Kobras silmapaistnutele

15:15 25. märts 2021

Tõrva Gümnaasiumi direktor avaldas käskkirjaga kiitust rahvusvahelisel informaatikaviktoriinil edukalt esinenud 7.a klassi õpilasele Hugo Kansonen`ile.

Avaldas tänu õpetaja Katrin Kalamehele.

Kiituse avaldamine geograafia olümpiaadi parimatele

13:25 19. märts 2021

Tõrva Gümnaasiumi direktor avaldas käskkirjaga kiitust geograafiaolümpiaadil edukalt esinenudõpilastele:

Marilin Hindre I koht 7.a klass
Aveli Heletuli III koht 7.a klass
Hugo Kansonen 5.-6.koht 7.a klass
Martin Meltsas I koht 8.a klass
Kevin Reinberg 4.koht 8.a klass
Ruben Rahnu I koht 9.b klass
Gaida Kertu Roos I koht 12.a klass
Kristina Sidorova 5.koht 12.a klass

Avaldada tänu õpetaja Laine Tangsoole.

27.01.2021 12:12

Herta Laipaik 100