Tõrva Gümnaasiumi 8.-9.klasside korvpallimeeskond tuli Valgamaa meistriks

16:00 30. jaanuar 2015

27. jaanuaril toimus Puka Keskkooli võimlas 8-9. klassi poiste korvpalliturniir  Valgamaa 2015.a. meistri selgitamiseks. Kokku osales kuus võistkonda ja Valgamaa meistriks krooniti Tõrva Gümnaasiumi võistkond.

Keemia 4.õpikoda

15:25 27. jaanuar 2015

27. jaanuaril toimus järjekordne keemia õpikoda, teemaks anorgaaniline keemia.
Enne katsete alustamist arutlesime, milline erinevus on anorgaanilisel ja orgaanilisel keemial ning kui palju meie sellest teame.
Seekord tegime  kaheksa erinevat eksperimenti, milles tõestasime erinevaid ioone, uurisime kristallvett, valmistasime keemilise kella ja viisime läbi katalüüsi. Tegime ka  demokatse „Vulkaan“.

Tõrva Gümnaasium osaleb Tartu Ülikooli liikumisaktiivsuse uuringus

14:46 27. jaanuar 2015

Tõrva Gümnaasium osaleb Tartu Ülikooli läbiviidavas Eesti kooliõpilaste liikumisaktiivsuse suurendamise programmis „Eesti laste ja noorte objektiivselt mõõdetud kehalise aktiivsuse ning tõenduspõhise kehalise aktiivsuse sekkumisprogrammi väljaarendamine koolikeskkonnale“.

Kiitus keemiaolümpiaadi parimatele

13:59 27. jaanuar 2015

Laupäeval, 24.jaanuaril toimus Valgas keemiaolümpiaadi piirkondlik voor, kus osalesid ka Tõrva Gümnaasiumi õpilased.

Täna tähistatakse rahvusvahelist holokaustipäeva

10:25 27. jaanuar 2015

Täna tähistatakse rahvusvahelist holokaustipäeva. 27. jaanuar on  kuulutatud holokausti ja teiste inimsusevastaste kuritegude ohvrite mälestamise päevaks.  Meie kooli gümnaasiumiastme õpilased vaatavad selle koolinädala jooksul ajalootundides filmi“ Kui müürid nutsid: Cyla Yoffani lugu“.Film räägib ühe juudi perekonna elust ja saatusest enne II maailmasõda , sõja sajal ja pärast sõda.

22.01.2015 17:53

IV Bioloogia õpikoda