Valgamaa parimad nuputajad

11:32 23. veebruar 2017

16. veebruaril toimus Otepää gümnaasiumis NUPUTA piirkonnavoor. Voorust võttis osa 65 õpilast kuuest maakonna koolist.

NUPUTA on võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus, mis toimub kahes vanuserühmas. Matemaatikaalaseid teadmisi panid proovile 5.-6. klasside neljaliikmelised võistkonnad ja 7. klasside kolmeliikmelised võistkonnad. Võistlust korraldab Eesti Matemaatika Selts koostöös TÜ teaduskooliga.

Tõrva gümnaasiumis avati maakonna esimene siseterviserada

14:11 21. veebruar 2017

20. veebruari hommikul avati ametlikult Tõrva gümnaasiumi algaklasside majaosas läbi kahe korruse kulgev siseterviserada, mida lapsed kohe ka läbima asusid.

Brassersi poisid tutvustasid pille

14:03 17. veebruar 2017

Sõbrapäeva nädalal toimus Tõrva gümnaasiumis kokku kolm kontserti, millest kaks olid teisipäeval ning kolmas reedel, kui kooliperele esines ansambel Brassers.

Brassersi  moodustavad viis noort puhkpillimängijat, kelle soovist koos musitseerida, sündis vaskpillikvintett. Kontserdil võis näha ja kuulda trompetit, flüügelhorni, trombooni ning tuubat. Noormehed ise on pärit Pärnust, Rakverest, Võrust ja Viimsist.

Sõbrapäev algklasside majas

13:46 17. veebruar 2017

Algklasside majas valisid lapsed ise välja klassi kõige sõbralikuma tüdruku ja kõige sõbralikuma poisi. Sõbraliku lapse tiitli sai laps, kellele anti kõige rohkem hääli. Sõbrapäeva hommikul kogunesid kõik algklassid  II korruse koridori. Räägiti sõprusest, lauldi ja  mängiti vahvat laulumängu. Ja kuigi tiitli said klassist vaid enim hääli saanud tüdruk ja poiss, siis tegelikult on meie koolis sõbralikke lapsi väga palju!

Tõrva Gümnaasiumi õpilased näitasid maailmakarikaetapil head taset

10:29 15. veebruar 2017

Võimlemisvõistluse Miss Valentine raames toimus  rühmvõimlemise maailmakarika 1. etapp, kus oli kohal juuniorklassis 19 maailma tugevamat rühma. Võitis Soome rühm Minetit, parima Eesti rühmana pääses finaali Perfetto juunior, kes saavutas kahe päeva kokkuvõttes Venemaa järel hinnatava 5. koha. Rühma kuulub ka 8. A klassi õpilane Grete-Lisette Gulbis. Selle tulemusega tagati  pääs maailmameistrivõistlustele.

Uudiste arhiiv